بهترین وب کم از 1080p تا 4K برای 2021


داشتن یک وب کم خوب همیشه برای مسافران تجاری ، زوج های راه دور و دیگر ارتباط دهندگان با مشکل جغرافیایی مشکل ساز بوده است. اما امروزه بسیاری از ما در حال معاشرت از راه دور هستیم کار از راه دور اینکه این محصول دو لایه مورد توجه قرار می گیرد. در بیشتر سال گذشته ، به دلیل افزایش تقاضا ، نمی توانید یک وب کم خارجی مناسب دریافت کنید. اکنون که تنش کاهش یافته است ، زمان مناسبی است که به سراغ موضوعی بروید که قبلاً قادر به انجام آن نبوده اید.


در حال بازی:
این را ببینید:

Streamcam در مقابل Facecam در مقابل Kiyo Pro: بهترین وب کم برای …


23:15

یافتن یک وب کم مناسب مناسب نیست: رهبر بازار Logitech محبوب ترین نام تجاری را در بازار ایجاد کرد ، مخصوصاً با قیمت 90 دلار. C920x و اساساً ، این مطالعه روی 30 دلار متمرکز شده است C270 و ممکن است شما فقط در انتخاب مواردی که در بودجه شما هستند ، اشتباه نکنید. با این حال ، هنگامی که از مارک شناخته شده خارج می شوید ، می توانید در دریای مدل های محصول گم شوید.

اما لازم نیست نگران غلبه بر آن باشید. نرخ فریم (30 یا 60 فریم در ثانیه) ، وضوح تصویر (720p ، 1080p یا 4K) و میکروفون (مونو یا استریو) همه در این مورد هستند. این بدان معنا نیست که آنها واقعا متفاوت نیستند. برخی از آنها از نظر ملموس بهتر از دیگران هستند ، مانند نوردهی خودکار ، تراز سفیدی یا نحوه عملکرد فوکوس. این روندها هستند که وب کم های ارزان تر را از بهتر و گران تر متمایز می کنند.


در حال بازی:
این را ببینید:

امروز باید وب کم را خوب بررسی کنید


7:47

چگونه می دانید چه می خواهید؟ خوب ، اگر اکنون چیزی ندارید ، هر چیزی می تواند ادامه پیدا کند. اکثر لپ تاپ – زوج مک بوک های گران قیمت – همچنان تمایل دارد که وب کم 720p ارائه دهد ، در حالی که اکثر مدل های وب کم شخصی در بازار 1080p هستند. نکته آخر اینکه کیفیت ویدئو بسیار بهتر از گذشته است ، زیرا تعداد پیکسل های بیشتر باعث می شود عکس های شما برای تماس های ویدئویی ، کنفرانس ویدئویی و پخش زنده وضوح بیشتری به نظر برسد. و از آنجا که می توانید وب کم را روی میز کار قرار دهید یا آن را از وب کم موجود در رایانه بالاتر قرار دهید ، می توانید آن را به سطح چشم نزدیک کنید ، که از بیشتر لپ تاپ ها از پایین چشمگیرتر است.

بیشتر بخوانید: بهترین دوربین های وبلاگ نویسی برای سال 2021: سونی ، GoPro ، پاناسونیک ، سایرین در مقایسه با YouTube

اگر می خواهید برای بزرگنمایی بهتر بدون کدر ، ترک خورده یا منحرف بودن یا برای نمایش اشیاء فیزیکی ، بزرگنمایی کنید ، پرش به حالت 4K را در نظر بگیرید. شما همچنین می توانید از تلفن خود استفاده کنید یا اگر دارید ، دوربین DSLR وب کم موقت با برنامه ها یا خدمات سازنده دوربین. نرم افزاری که به شما امکان می دهد از دوربین دیجیتال به عنوان وب کم استفاده کنید ، اغلب با وضوح 1،920×1،080 وضوح می یابد ، اما ممکن است از زوم وب کم نتایج زوم بهتری بگیرید.

بهبود محیط خود با روشنایی خوب یا زوایای بهتر ، اغلب می توانید به جای ارتقاء دوربین ، کیفیت فیلم های وب کم خود را افزایش دهید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که حتی بهترین دوربین لزوماً از طرف دیگر فیلم و صدا خوب ارائه نمی دهد. این می تواند به کیفیت و ثبات اتصال شبکه شما بستگی داشته باشد.

هنگام آزمایش وب کم ها ، این لیست را به طور مرتب با نکات و انتخاب های بیشتری به روز می کنیم ، بنابراین با ما همراه باشید.

لوری گرونین / CNET

وقتی تصمیم گرفتم یک وب کم خلاقانه به این لیست اضافه کنم ، فکر کردم 40 دلار است. قیمت آن تا 60 دلار بالا رفت و برای مجموعه ویژگی های اصلی آن کمی ایده آور بود. قیمت آن اکنون 40 دلار است ، اما فقط مستقیماً از Creative ، و جایگزینی عالی برای کیفیت فیلم بسیار بهتر از بسیاری از لپ تاپ های 720p است. تراز سفیدی برگ مناسب است ، اما لمس اتوماتیک ممکن است هوشمندتر باشد و دارای نمای 77 درجه و دوستانه برای دیدار و همچنین قابلیت کج و چرخش است که رقبای ارزان قیمت فاقد آن هستند. با این حال ، انتظار نداشته باشید که کیفیت تصویر 1080p برای مشاهده تمام صفحه عالی باشد. در آن نقطه ، می توانید تمام سر و صدا را مشاهده کنید ، اما تا نقطه عمومی رایانه ، خوب به نظر می رسد. با استفاده از انعطاف پذیرترین ترفندهای ارائه شده توسط مجموعه Smartcomms در Creative App ، کیفیت صدا از هیچکدام بهتر است ، اما از آنجا که این برنامه فقط ویندوز است ، برای کاربران Mac انتخاب مناسبی نیست.

لوری گرونین / CNET

تا زمانی که قیمت آن کاهش نیابد ، یکی از گزینه های مورد علاقه وب کم لپ تاپ من نیست ، اما با بیش از 100 دلار کیفیت 1080 پیکسل ، 30 فریم بر ثانیه و کیفیت صدا را دریافت می کنید – تا زمانی که نور پس زمینه شما چندان متفاوت نباشد. دارای چراغ قوه داخلی است ، اما به نظر نمی رسد تأثیر چندانی داشته باشد مگر اینکه به دوربین نزدیک باشید.

لوری گرونین / CNET

1080p Obsbot Tiny ، یک نسخه به روز شده از Obsbot Tail است که چند سال پیش با تمرکز متفاوتی زندگی خود را به عنوان Kickstarter آغاز کرد و جایگزین Anker PowerConf 300 به عنوان انتخاب من برای تغییرات خلقی شد. اگرچه تقریباً به اندازه اکثر وب کم ها بزرگ است ، اما کوچکتر از آن است که به نظر می رسد و برای گیمبال داخلی ارزش آن را دارد ، که به شما اجازه می دهد تا به دنبال شما حرکت کند و بچرخد. این بدان معناست که می تواند بیش از 180 درجه شما را بدون کوچک نمایی تا زمانی که یک سر کوچک کوچک در قاب داشته باشید ، بپوشاند. و به خوبی دنبال می کند. همچنین دارای کنترل حرکت محدود است – برای کنترل قفل برای ردیابی و بزرگنمایی – که مفید است. طراحی بسیار خوب است ، آهن ربا به لامپ متصل شده و چراغ های LED بزرگ نه تنها به شما می گویند که باز است یا نه ، بلکه نشان می دهد که در حال حاضر روی چه چیزی تمرکز کرده است. به جای یک روکش ، می توانید دوربین را به سمت پایین متمایل کنید ، بنابراین نگران از دست دادن آن نباشید.

همه موارد ضروری را نیز شامل می شود ، از جمله کیفیت فیلم خوب و مسافت پیموده شده به طرز شگفت انگیزی خوب (حتی اگر فاقد ویژگی هایی باشد که ممکن است از راه دور روی لپ تاپ یا هدست استفاده کنید ، مانند حذف نویز) ، و همچنین منبع تغذیه آن را کنترل کنید دوربین را تنظیم کرده و روی نرم افزار زوم کنید.

برخی جنبه ها وجود دارد که من خیلی دوست ندارم. در نرم افزار می توانید به طور مداوم بین 1 تا 2 برابر زوم کنید ، اما کنترل حرکت فقط شما را وارد یا خارج می کند ، در حالی که احتمالاً 1.5 برابر بهترین انتخاب کلی شما است. و از آنجا که رزولوشن 1080p است ، زوم دیجیتال 2 برابر چندان خوب نیست. در حالی که تعادل رنگ سفید و نوردهی خودکار به خوبی کار می کند ، نمی تواند به اندازه Anker ارزان تر ، نور عصا را کنترل کند ، که هنوز هم می تواند 1080p را با سرعت 60 فریم در ثانیه انجام دهد (Tiny محدود به 30 فریم در ثانیه است). اگر دستگاه دارای برخی از کنترل های تصویر باشد ، مورد دوم اهمیت چندانی نخواهد داشت ، اما Obsbot کاملاً به گفتگوی پیکربندی Windows meh متکی است و حتی پس از آن فقط تعادل و نوردهی رنگ سفید را تغییر می دهد. می توانید دیافراگم را تغییر دهید ، اما به نظر نمی رسد که این تنظیم در هیچ یک از وب کم هایی که تا به حال آزمایش کرده ام کار کند.

از آنجا که بسیار بالا است ، ممکن است دوست نداشته باشید آن را روی یک صفحه بزرگ نصب کنید ، حتی اگر آن را بدون هیچ مشکلی روی 32 اینچ قرار داده ام. و اگر از آن بر روی لپ تاپ خود استفاده کنید واقعاً مفید است ، زیرا بیشتر مردم از دوربین لپ تاپ خود استفاده می کنند ، درست زیر چشم آنها است.

لاجیتک

این وب کم کوچک برای پخش زنده طراحی شده است (در صورتی که نام آن فاش نشود) اما مزایایی دارد که برای استفاده عمومی جذاب است. می توانید آن را به صورت افقی یا عمودی ردیابی کنید ، که برای مکالمات تصویری با افراد در تلفن یا گرفتن فیلم TikTok یا Instagram بسیار عالی است. این دوربین با سرعت 1080p با سرعت 60 فریم بر ثانیه فیلم برداری می کند که اغلب می تواند فیلم با کیفیت 30 فریم بر ثانیه را ارائه دهد. علاوه بر این ، کوچک است ، بنابراین می توان آن را در یک فضای باریک قرار داد.

در مورد Logitech StreamCam بیشتر بخوانید.

لوری گرونین / CNET

وب کم Razer از رزولوشن 1080p با سرعت 60 فریم بر ثانیه پشتیبانی می کند و به دلیل فشرده نشدن جریان ها ، می تواند ویدئوهای زیبایی تولید کند. همچنین دارای بهترین سنسورها و قابلیت نوردهی خودکار برای جبران نور کم و شدید ، به علاوه تعادل خودکار سفید است که رنگ طبیعی تری را حفظ می کند. و با یک جلد عرضه می شود. به اندازه لنز شاتر راحت نیست ، اما بهتر است از گرد و غبار جلوی دوربین جلوگیری کنید. این کوه همچنین یکی از انعطاف پذیرترین کوه هایی است که تا به حال دیده ایم.

نسخه ی نمایشی Razer Kiyo Pro ما را بخوانید.

لوری گرونین / CNET

مانند Logitech Brio ، رزولوشن 4K وب کم Dell UltraSharp به شما امکان می دهد روی صفحه نمایش خود حتی با ضعیف ترین صفحه نمایش 1080p بزرگنمایی کنید و این یک وب کم عالی برای پخش و یا جایگزینی آسان و سریع برای فیلمبرداری مستقیم 4K بر روی رایانه شما است. بدنه گرد است ، از فلز با پایه های مغناطیسی ساخته شده است و روکش لنز بیشتر شبیه یک رقیب است و از وب کم های معمولی عبور خوبی می کند و به نمای چند جزء وب کم اجازه می دهد تا تصحیح اعوجاج بهتری را ارائه دهد. مانند Brio ، از 1080p 30fps و 60fps برای اتصال پهنای باند کم و جریان پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، اگر یک کامپیوتر مدرن از نوع Dell دارید ، از ورود سریع شرکت پشتیبانی می کند تا هنگام خروج سیستم به طور خودکار سیستم را تشخیص داده و خاموش کند و سپس هنگام نشستن بیدار شده و دوباره وارد سیستم شوید.

میکروفون وجود ندارد ، اما جدیدترین خط میکروفون در رایانه باید بهتر از هر میکروفونی باشد که در وب کم پیدا می کنید. و نرم افزاری که به شما امکان می دهد تنظیمات سفارشی را ذخیره کرده و بسیاری از ویژگی ها را مشخص کنید ، با مکینتاش سازگار نیست.

پیش نمایش وب کم Dell UltraSharp ما را بخوانید.

لاجیتک

وب کم Brio 4K به دلیل وضوح چشمگیر 4K و برچسب وب کم Logitech یکی از محبوب ترین مدل های موجود در بازار است. اگر می خواهید روی صورت یا بدن خود بزرگنمایی کنید بدون از دست دادن جزئیات مشابه با رزولوشن 1080p معمولی ، 4K مفید است. اگر پهنای باند شبکه ای برای ارائه 4K دارید ، می توانید تصاویر واضح ارسال کنید و حتی از آن به عنوان یک دستگاه تلفن همراه استفاده کنید تا بیش از اشتراک گذاری صفحه نمایش خود به بینندگان نشان دهید. شاید واقعاً 4K را نمی خواهید ، بنابراین اگر می خواهید ویدیویی خوب با پیوند پایین در شبکه خود داشته باشید ، همچنان می تواند با سرعت 1080p 60fps پخش شود.

لاجیتک حتی یک مدل Brio ویژه را به طور خاص برای Apple Pro Display XDR ، یک وب کم 4K Pro Magnetic ایجاد کرده است ، بنابراین می تواند روی صفحه گران قیمت شما بیدار شود.

پیش نمایش وب کم Logitech Brio 4K Pro ما را بخوانید.

بیشتر برای افرادی که در خانه کار می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *