برگزاری کارگاه تخصصی رسانه در مازندران


به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، عبدالمهدی حکشناس با اشاره به برگزاری کلاس تخصصی رسانه با حضور استاد محمود مختاریان در سوادکوه، اظهار داشت: برگزاری کلاس های آموزشی به منظور افزایش کیفیت فعالیت های رسانه ای در مازندران در حال برگزاری است. دستور کار بسیج رسانه

یکی از مسئولان بسیج رسانه در مازندران افزود: محمود مختاریان استاد دانشگاه علامه و مدرس روزنامه نگاری مرکز مطالعات رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و داور کشوری جشنواره های مطبوعاتی برای برگزاری جشنواره انتخاب شد. کلاس تخصصی رسانه .

وی به محتوای کارگاه دو روزه رسانه ای در سوادکوه اشاره و خاطرنشان کرد: مروری بر تاریخچه رسانه، ابعاد تاثیرگذاری رسانه ها با ذکر مصادیق در رسانه های جهان، ویژگی های عکس در رسانه ها، توجه به سرفصل ها، سواد رسانه ای و شاخص های برجسته خبرنگاران بخشی از محتوای آموزشی کلاس تخصصی است که در روزهای پنجشنبه و جمعه به میزبانی بسیج رسانه شهرستان سوادکوه با حضور ۱۶ نفر برگزار می شود.

حق شناس از درخواست مجوز و تایید حضور در کلاس از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز مطالعات رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و از همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قدردانی کرد. ارشاد مازندران.

انتهای پیام/۸۶۰۱۵/غ
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید