بدون هدف به هیچ چیز نمی توان رسید / باید با ۲۰۰۰ درصد قدرت کار کنم!


به گزارش وانانیوز،

میلاد عبادی پور کاپیتان تیم والیبال ایران درباره حضورش در تیم میلان به سایت باشگاه گفت: خیلی هیجان زده هستم که تصمیم گرفتم به تیم میلان بروم. من این تیم را می شناسم و فکر می کنم همه از کیفیت و سطح لیگ والیبال ایتالیا خبر دارند. من ۵ سال در لهستان زندگی کردم که برای من تجربه بسیار خوبی بود، اما زمان آن رسیده بود که تغییری در زندگی من به عنوان یک ورزشکار ایجاد کنم. فکر می کنم این تغییر برای خانواده من هم مهم بود. خوشحالم که چنین تصمیمی گرفتم و مشتاقانه منتظر چالش جدید در میلان با سرمربی روبرتو پیاتزا هستم.

کاپیتان تیم والیبال ایران درباره انگیزه پذیرش پیشنهاد تیم میلان گفت: همانطور که قبلا هم گفتم دوران بسیار خوبی را در لهستان در کنار هم تیمی هایم در تیم اسکرا سپری کردم. من یک چالش را دوست دارم و بسیار علاقه مندم که خودم را در زمینه های سخت محک بزنم. معتقدم به عنوان یک ورزشکار باید شرایط سختی را تجربه کنم تا پیشرفت کنم. به نظر من این سوال برای هر ورزشکاری مهم است. دوست داشتم سطح متفاوتی از والیبال را تجربه کنم و این اولین انگیزه من برای حضور در لیگ ایتالیا بود. دوم اینکه به خاطر خانواده ام به ایتالیا آمدم.

عبادی پور درباره گل هایش گفت: زمانی که در تیم اسکرا بازی می کردم هر سال گلزنی را تصور می کردم. شاید نظر من درست نباشد اما معتقدم بدون هدف به هیچ چیز نمی توان رسید. زمانی که تصمیم گرفتم با میلان قرارداد ببندم اهداف بزرگی هم در سر داشتم که هنوز به آنها نرسیده ام. چالش هایی که برای خودم گذاشته ام مرا مجبور می کند با ۲۰۰۰ درصد توانم کار کنم، زیرا با ۱۰۰ درصد توانم نمی توان با تیم هایی مانند لوبه، پروجا و ترنتینو در لیگ ایتالیا رقابت کرد.

وی درباره آشنایی خود با روبرتو پیاتزا، سرمربی تیم میلان گفت: دوران بسیار خوبی را با پیاتزا در تیم اسکارا گذراندم و ۲ سال برای او در این تیم بازی کردم. باید بگویم که او فردی فوق العاده و خاص است. او والیبال را خیلی خوب می فهمد و نیازی نیست بیشتر در مورد او صحبت کنم زیرا همه می دانند که والیبال تمام زندگی اوست. در لیگ لهستان چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. مطمئنم با پیاتزا در میلان لحظات خوبی را سپری خواهم کرد. میلان بازیکنان بزرگ و شخصیت های بزرگی دارد. من اصلا نگران نیستم و فقط منتظرم هر چه زودتر به هم تیمی هایم در میلان بپیوندم.

انتهای پیام/