بخشش وام خدمات عمومی: هر آنچه که کارکنان دولت و فدرال باید بدانند


وام های دانشجویی-gettyimages-465727260

گتی

در بحبوحه آشفتگی اقتصادی شیوع کووید -19 ، دولت آمریکا بیش از 40 میلیون دانشجوی آمریکایی را تا مارس 2020 متوقف کرد. در بیشتر موارد ، امداد موقت قرار است در 31 ژانویه 2022 به پایان برسدبه اما وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده برنامه وام دهی خدمات عمومی خود را تغییر می دهد ، که برای وام گیرندگان کارمند دولت – از جمله معلمان ، پرستاران و آتش نشانان – آرامش ایجاد می کند.

این پیشرفت های قابل توجهی اعلام شد بر اساس بیانیه آژانس ، حدود 550،000 وام گیرنده تحت تأثیر قرار خواهد گرفت و 22،000 نفر واجد شرایط بازپرداخت فوری 1.7 میلیارد دلار وام هستند. اگرچه این برنامه در سال 2007 با هدف توانمندسازی کارکنان دولت در بازپرداخت سریعتر وام های خود راه اندازی شد ، اما نزدیک به 99 درصد از وام گیرندگان که از سال 2008 درخواست کرده اند رد شده اند. تا به امروز ، تنها “16000 وام گیرنده تحت PSLF قبل از این عملیات مورد عفو قرار گرفته اند.”

در اینجا همه آنچه شما باید در مورد PSLF بدانید – از جمله افراد واجد شرایط ، نحوه درخواست و مزایای ارائه شده است.

در برنامه بخشش وام خدمات عمومی چه چیزی تغییر کرده است؟

به طور کلی ، وزارت آموزش و پرورش وام گیرندگان را برای ثبت نام و بهره مندی از این برنامه آسان کرده است. این موارد شامل سهولت در شناسایی و حل مشکلات احتمالی با ارائه دهندگان وام آنها – و گسترش انواع وام هایی است که واجد شرایط بخشش هستند. این وزارتخانه می گوید تمرکز دیگر بر افزایش مزایای افراد نظامی از جمله تغییر زمان صرف شده در عملیات برای پرداخت هزینه آنها خواهد بود.

تغییر عمده دیگر معرفی معافیت محدود است – یک ابزار جدید که به وام گیرندگان یک سال کامل فرصت می دهد تا تحت شرایط خاص خود برای پروژه PSLF درخواست دهند و صلاحیت را تا حد زیادی افزایش می دهد. قبل از اعلام هفته گذشته ، گزینه های محدودی برای اعتراض به درخواست رد شده PSLF وجود داشت و تنها 5 درصد از متقاضیان PSLF تا کنون تسویه بدهی دریافت کرده بودند.

این معافیت همچنین به وام گیرندگان اجازه می دهد تا وام هایی را که قبلاً برای برنامه واجد شرایط نبودند ، ادغام کنند. به عنوان مثال ، برخی از وام گیرندگان که قبل از این وام آموزش فدرال خانواده (FFEL) گرفته بودند ، اظهار کردند که واجد شرایط PSLF نیستند. آنها اکنون می توانند با استثنائات محدود تقاضای بخشش کنند. این بدان معناست که وام گیرندگان اکنون می توانند برای بازپرداخت و دوره های کاری – مانند عملیات نظامی که قبلاً نمی توانستند انجام دهند ، اعتبار دریافت کنند.

چه کسانی واجد شرایط PSLF هستند؟

برای واجد شرایط بودن برای PSLF ، باید به طور تمام وقت در یک آژانس دولتی فدرال ، ایالتی ، محلی یا قبیله ای-از جمله ارتش-یا یک سازمان غیرانتفاعی استخدام شوید. شما باید یک وام مستقیم یا نوع دیگری از وام داشته باشید که قبلاً در وام مستقیم گنجانده شده است و باید 120 شرط مشروط (10 سال) را بازپرداخت کنید. نمونه هایی از وام گیرندگان واجد شرایط برای PSLF اعضای کارکنان مانند معلمان ، پرستاران و آتش نشانان هستند که به جوامع محلی خود خدمت می کنند.

چه کسانی واجد شرایط دریافت بدهی اضافی تحت PSLF هستند؟

PSLF واجد شرایط بودن وام گیرندگان را افزایش داده است به این معنا که انواع مختلفی از وام ها و برنامه های بازپرداخت واجد شرایط بخشش بیشتر از قبل هستند ، اما وام گیرندگان قابل اجرا هنوز محدود به کارمندان دولت هستند. در نتیجه ، بیش از 550،000 وام گیرنده ای که قبلاً واجد شرایط PSLF هستند ممکن است واجد شرایط عفو اضافی شوند. روشهای خاصی برای برآوردن شرایط و بررسی اینکه آیا واجد شرایط هستید وجود دارد.

ساده ترین راه برای محاسبه واجد شرایط بودن ، درخواست معافیت محدود است. پر کردن معافیت به شما این امکان را می دهد که کارهایی مانند افزودن وام متفاوت یا تأیید مدت اشتغال قبلی برای اعتبار را انجام دهید.

نگران نباشید ، حتی اگر پرداخت ماهانه وام دانشجویی خود را در زمان شیوع بیماری به حالت تعلیق درآورید ، همچنان واجد شرایط دریافت کمک های اضافی PSLF هستید.

چگونه می توانم برای عفو PSLF اقدام کنم؟

وزارت آموزش و پرورش ابزارهای اختصاصی برای راهنمایی درخواست شما برای معافیت های محدود ارائه کرده است. آخرین مهلت درخواست معافیت 31 اکتبر 2022 است ، اما هرچه زودتر درخواست دهید ، بهتر است. برخی از وام گیرندگان ممکن است نیازی به اقدامی برای لغو وام خود نداشته باشند – اما ایده خوبی است که جزئیات خاص خود را تأیید کنید.

اگر پرداخت کنم اما اعتبار دریافت نکنم چه اتفاقی می افتد؟

قبل از این ، اگر پرداخت می کردید اما ارائه دهنده وام شما سوابق ناقص یا نادرستی داشت ، تقریباً هیچ راهی برای مقابله با ادعای آنها نخواهید داشت. اکنون ، با استثنائات محدود ، می توانید برای عذرخواهی درخواست کنید – و پرداخت های خود را برای بدهی و بخشش خود حساب کنید.

اگر وام غیر رسمی با PSLF بگیرم چطور؟

اگر قبلاً وام شخصی یا هر نوع وام دیگری که واجد شرایط نیست گرفته اید ، محدودیت های PSLF این گزینه را به وام گیرنده ارائه می دهد که وام خود را مستقیماً در برنامه وام قرار دهد و به آنها حق عفو می دهد. بنابراین مهم نیست که چه نوع وامی دارید ، از این به بعد تا 31 اکتبر 2022 ، این گزینه را دارید که از معافیت برای اتصال آنها و ثبت نام در یک برنامه وام مستقیم استفاده کنید.

از چه تغییر سیاست دیگری باید آگاه باشم؟

وزارت آموزش و پرورش در بیانیه ای اعلام کرد که در پی بازگرداندن برنامه PSLF به اجرای و بهبود سیاست خود در ماه های آینده ادامه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *