با ۲۰ میلیارد نمیشه خونه خرید


به گزارش وانانیوز،

امیر گالنویی در حاشیه تمرین گل گرسیریان در جمع خبرنگاران گفت: سه چهار بازیکن خود را در نقل و انتقالات از دست دادیم اما ۹۰ درصد بازیکنانمان را حفظ کردیم. ما ساختار اصلی تیم را حفظ کردیم. دو سه بازیکن خیلی خوب اضافه کردیم، اگر برزیلی بیاید خیلی از مشکلات حل می شود.

وی ادامه داد: برنامه تمرینی خود را مثل هر سال زود شروع کردیم. از باشگاه هم تشکر می کنم که تا جایی که توانستند از نظر کادرفنی کمک کردند و دو بازی دوستانه در اردو خواهیم داشت و ۱۶ یا ۱۷ مرداد برمی گردیم.

منتخب گلگهر افزود: شرایط تیمی خوبی داریم. امیدوارم بازیکنانی که وارد شدند و معامله شدند بتوانند جای بازیکنانی که رفتند را پر کنند. برای کسانی که از هم جدا شده اند آرزوی موفقیت داریم. حالا خوشحالیم که برای هر موقعیت دو نفر آماده هستیم. تفاوت فنی آنها زیاد نیست. ما می توانیم در هر مسابقه ۱۱ بازیکن را به زمین بفرستیم. با توجه به اینکه برخی از بازی های لیگ برتر ۵ روزه و برخی ۴ روزه هستند، این موضوع جای نگرانی ندارد و ما ۲۰ بازیکن آماده داریم که آمادگی جسمانی دارند و به راحتی قابل تعویض هستند بنابراین در کوتاه مدت تحت فشار قرار نگیریم. دوره زمانی.

وی در مورد قرعه کشی لیگ و اینکه تیمش در بازی اول باید به مصاف تراکتور برود، گفت: باید ۳۰ بازی انجام دهیم. تراکتور امسال نسبت به پارسال شرایط بهتری دارد و بازیکنان خوبی دارد. مربی نسبت خوبی آورد. شرایط او نسبت به فصل گذشته بهتر شده است. ما باید با همه تیم ها بازی کنیم و همه این ۳۰ بازی باید انجام شود

کلانویی در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که چرا گل گهر در این فصل نقل و انتقالات بی سر و صدا کار کرد و سر و صدایی در بازار نقل و انتقالات به وجود نیامد، گفت: فصل گذشته در چارچوب خاصی یارگیری کردیم. اما دشمنان کلانوی هر کاری که ما بکنیم انجام خواهند داد. یعنی تیمی که برای سومین سال متوالی در لیگ برتر حضور داشت با پاری سن ژرمن مقایسه شد. آنها در دشمنی خود با کلانوی این کار را کردند. کسانی که علیه ما نوشتند چرا الان سکوت کرده اند؟

وی ادامه داد: شما به این اعداد نگاه کنید. من از تریبون شما استفاده خواهم کرد و می گویم که از من آماده اعلام تعداد قراردادها هستیم. به شرطی که همه باشگاه ها این کار را بکنند و مردم بفهمند که پارسال به ما دروغ گفتند و در سال های قبل هم همین اتفاق افتاد. مشکلی نیست خوشحالم که دشمنان ما جلوی ما دو مصاحبه می کنند و همدیگر را می بینند و می روند به خانواده هایشان می گویند و بعد خانواده ها به آنها می گویند. وقتی در مورد شخص دیگری صحبت می کردید در این مصاحبه کجا بودید؟ اشکالی نداره بگن

مربی تیم فوتبال گل گهر تاکید کرد: من هر کاری می کنم دشمنانم را دارم. بگذارید دشمنان ما یکی دو مصاحبه کنند و در تلویزیون بیایند و دیده شوند. در تمام سال هایی که در لیگ برتر بودم، وضعیت دستیاران ما به همین شکل است. می توانید از رضا فتاحی درباره سال دوم حضور ما در سپاهان بپرسید. ما تیم را با ۴۸ میلیارد دلار بسته ایم. سال دوم که دلار کمی افزایش یافت به ۷۰ میلیارد دلار رسید. در استقلال نهم و سیزدهم که اصلا پول نداشت، تراکتور یازدهم که گرفتیم پول نداشت و امکانات خوبی نداشتیم.

کلانویی گفت: هر نتیجه ای بگیری، یک سری دشمنان هستند که به آخرت ایمان ندارند و خدا را نمی شناسند. مطالبشان را پخش می کنند، هدفشان این است که امیر گلنویی را بیدار کنند. اگر سال گذشته مربی گل گهر نبودم ۲۵ آمیتازی را از دست نمی دادیم. به رقبای ما ۸ امتیاز تعلق گرفت. به امتیاز ۱۰ نزدیک بودیم. در واقع ما ۲۵ نقطه پرت داشتیم. ما کار قانونی داشتیم و کارت صادر شد. هر اتفاقی افتاد مشکل از جای دیگری بود اما دیدند گلگهر سیرجان است و امیر گلنویی سرمربی است و گفتند این بهترین فرصت است که با ما روبرو شویم.

وی در خصوص اینکه به نظر می رسد فصل آینده لیگ قدرتمندتری داشته باشیم، گفت: قطعا همین طور است. بسیاری از لژیونرهای ما بازگشته اند. تعدادی مربی سطح بالاتر به فوتبال ما آمده اند. مطمئناً برخی از تیم ها تا جایی که می توانستند هزینه کردند. کیفیت لیگ ما امسال فقط به خاطر جام جهانی بالا می رود. یعنی خود جام جهانی انگیزه زیادی به لیگ ما می دهد چون خیلی به هم نزدیک هستیم و امیدوارم انتخاب کنندگان تیم های ملی همه را ببینند و به آن فکر نکنند و هرکسی که لایق دعوت است و حقشان را بدهد.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه گرشاسبی سقف قرارداد این بازیکن را ۱۲ میلیارد دلار اعلام کرده و آیا فکر می کنید این سقف اعلام شده از سوی مدیرعامل فولاد در لیگ برتر ما عملی است یا خیر، گفت: یک چیزی بگویم من قبلا داشتم. اگر سقف قرارداد را تعیین کنید اگر ۲۰ بازیکن را در ۱۶ ضرب کنید، ۳۲۰ بازیکن می گیرید، اگر اشتباه نکنم و ریاضی من خوب است، ۳۲۰ تا ۱۰ میلیارد دلار باعث می شود یک بازیکن متری ۳ میلیارد دلاری به ۱۰ میلیارد دلار تبدیل شود. یعنی این طرح کارشناسی نیست. به خصوص مشکل اینجاست که همه تیم ها قرارداد بستند و آمدند و قانون کردند. من در سری قبل برای قانون منع قرارداد خیلی جنگیدم و دیدید حذف شد. بازیکنی در بارسلونا یا رئال مادرید بازی می کند و دستمزدش ۱۰۰ میلیون یورو است و بازیکن کنارش می تواند ۲ میلیون یورو بگیرد.

وی ادامه داد: این سوالات در همه جای دنیا وجود دارد و طبیعی است، اما بحث من اینجاست، اگر آن بازیکن ۱۰۰ میلیون یورو بگیرد، یک کارمند می تواند با ۵ هزار یورو زندگی کند و جامعه اقتصادی متوسط ​​جامعه پویا است. اما الان در ایران جامعه متوسطی وجود ندارد. در گذشته در فوتبال یک میلیارد حقوق می گرفتید و با آن یک خانه ۲۰۰ متری در خیابان ولنجک خریدید، این ۱۰-۱۲ سال پیش بود. اما الان بازیکن ۲۰ میلیارد حقوق می گیرد اما نمی تواند آن خانه را بخرد و مشکل این است که کارگران و طبقه متوسط ​​جامعه آسیب پذیر هستند. اگر ۱۰۰ میلیون یورو به خارج از کشور پرداخت کنند، کارمند می تواند با ۵ هزار یورو زندگی کند.

وی درباره اینکه اعلام شده بود کمک داور ویدیویی فصل آینده به لیگ نمی رسد اما میرشاد مجدی گفت که تلاش می کنم کمک داور ویدیویی را در نیم فصل دوم در اختیار داشته باشد، گفت: این یک چیز عادی است، برای من تعجب آور است که ما این کارها را انجام نمی دهیم. . قطر میزبان جام جهانی و سازماندهی جام جهانی است. به ورزشگاه های او هم نگاه کنید، برای ما بد است که نمی توانیم VAR بیاوریم. این برای ما خیلی بد است. ۲-۳ روز پیش برنامه ای دیدم که در آن اعلام شد تیم گل گهر سیریان بعد از قضاوت تیم دوم جدول است که از ناحیه داوری آسیب دیده است. البته این موضوع ۱۰-۱۲ سال است که مطرح است. فصل گذشته هیچ کدام، قبل از آن، ۱۱ پنالتی از ۱۳ پنالتی به ما اشتباه بود. من فکر نمی کنم آنها VAR را بدون به هم ریختن برخی معادلات پاس کنند.