بازی با ایران همیشه سخت اما جذاب است


به گزارش وانانیوز،

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم والیبال صربستان درباره پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مقابل ایران در دومین روز از رقابت های جام واگنر لهستان گفت: دیدار مقابل انتخابی ایران همیشه سخت، اما جذاب است.

سرمربی تیم والیبال صربستان اضافه کرد: تماشاگرانی که به سالن آمده بودند از این بازی لذت بردند چرا که در این دیدار امتیازات زیبایی بین دو تیم رد و بدل شد و در نهایت پیروزی متعلق به صربستان بود. اگر شرایط کمی متفاوت بود، ایران در این دیدار سخت پیروز می شد. در نهایت خوشحالیم که مقابل حریفی قدرتمند پیروز شدیم.

کولاکوویچ در خصوص تغییرات در ترکیب ایران گفت: البته مگدار در قسمت دفاعی کمک زیادی به این تیم خواهد کرد. در مورد کریمی هم من از وضعیت او پس از عمل اطلاعی نداشتم اما مطمئناً بازی به بازی به شرایط مسابقه نزدیک می شود و عملکرد خوب خود را تکرار می کند. صابر کاظمی در دو هفته پایانی لیگ ملت ها برای ایران بازی نکرد اما حالا دوباره به میدان آمده و به تیم کمک می کند. چهره جدیدی که در ترکیب تیم ایران مورد توجه قرار گرفت جواد معنوی نژاد بود که بازیکن باتجربه ای است و در تمرینات حضور دارد. با این حال تیم فعلی ایران بسیار قوی تر از تیمی است که در لیگ ملت ها بازی کرده است.

سرمربی سابق تیم والیبال ایران افزود: نمی خواهم بگویم چه کسانی در انتخابی صربستان بهترین عملکرد را داشتند. همه بازیکنانم عالی بودند. فقط لیزینیاک کمی بهتر از بقیه بود.

وی پیش بینی خود از جام جهانی را اینگونه بیان کرد: نمی خواهم در این مورد اظهار نظر کنم، البته مسابقات جذابی خواهیم دید.

انتهای پیام/