ایستگاه شماره ۷ آتش نشانی جنب باجرم دایر خواهد بود


مجید امیرفضلی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان امروز گفتиго وی در گفت وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به آرامش در شهر یمن، حضور مردمی که با زنگ خطر آتش سوزی تهدید می شوند، گفت: البته این تنها خدمات شهری و حوزه فعالیت نیست. این سازمان بسیار بزرگ است.”

وی با اشاره به اینکه افزایش ایستگاه های آتش نشانی در سطح شهر با توجه به نیاز و افزایش جمعیت انجام می شود، افزود: با توجه به جمعیت ساکن در شهرهای گلشهر و پونک ساجت، ایستگاه آتش نشانی در این مکان آغاز به کار کرده است. رو به اتمام است

امیرفضلی با بیان اینکه احداث ایستگاه آتش نشانی پ. ۷ واقع در گلشهر از سال ۱۳۹۸ آغاز به کار کرد، وی افزود: این ایستگاه در زمینی به مساحت یک هزار متر با کاربری آتش نشانی (آتش نشانی و نجات) در حال ساخت است.

وی با اشاره به اینکه این ایستگاه در دو طبقه ساخته شده است، افزود: طبقه همکف برای عملیات اطفای حریق و طبقه اول یگان های آموزشی است.

امیر فضلی با اشاره به پیشرفت ۹۸ درصدی ساخت این پروژه گفت: ۲ درصد باقیمانده پروژه نیز طی روزهای آینده و با دستور شهردار این ایستگاه به باجرم تکمیل می شود. غ دیر باند باز می شود.

انتهای، آخر پیام / ۷۳۰۰۵
این را برای یک صفحه جلد پیشنهاد دهید