ایزورهمنتین – راهی خالص برای پیشگیری اجتناب کرده اند بیشتر سرطان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت

ایزورهمنتین منصفانه فلاونول را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیتونوترینت (گروهی اجتناب کرده اند ترکیبات شیمیایی فعلی در غذاهای طبیعی با این حال برای سلامت انسان حیاتی نیست) است کدام ممکن است با بیشتر سرطان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند دیابت گفته می شود. در این متن، من می خواهم به عمیق بیشتری با اشاره به ایزورامنتین می پردازم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چکیده ای اجتناب کرده اند عملکردهای بی نظیر آن، بهتر از دارایی ها غذایی، میزان طرفدار شده روزانه (RDAs) را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتایج خصومت بالقوه خوردن بیش اجتناب کرده اند حد یا کم آن را ارائه می دهیم حاضر خواهم داد.

۱) اختراع:

ایسورهمنتین در سال ۱۹۳۸ توسط بیوشیمیدان مجارستانی آلبرت شن گیورگی شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند خانوار فلاونوئیدها اختراع شد. گیورگی در ابتدا در نظر گرفته شده کرد کدام ممکن است ویتامین جدیدی اختراع کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلاونوئیدها را ویتامین P نامید. با این حال بعداً خاص شد کدام ممکن است برخلاف ویتامین های غذایی، فلاونوئیدها برای سلامت انسان حیاتی نیستند.

۲) کار کردن:

شبیه متنوع اجتناب کرده اند فلاونول ها، ایزورامنتین منصفانه آنتی اکسیدان محکم است کدام ممکن است اجتناب کرده اند سلول های هیکل ممکن است در مخالفت با رمان های آزاد خطرناک (محصولات جانبی خطرناک پاسخ های مربوط به اکسیژن) دفاع کردن می تنبل. علاوه بر این ممکن است اجتناب کرده اند چندین نوع بیشتر سرطان ها (اجتناب کرده اند جمله بیشتر سرطان ها مری، بیشتر سرطان ها کبد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر سرطان ها ریه) پیشگیری تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات مربوط به دیابت (اجتناب کرده اند جمله آب مروارید دیابتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قند خون بالا) را کاهش دهد. علاوه بر این این، ایزورامنتین قابل دستیابی است با جلوگیری اجتناب کرده اند تصلب شرایین (دردسرساز شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند کف دست دادن خاصیت ارتجاعی در شریان ها)، جلوگیری اجتناب کرده اند {فشار خون بالا} را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن اجتناب کرده اند سلول های روده ها در مخالفت با آسیب اکسیداتیو، به محافظت سلامت روده ها ممکن است کمک تنبل.

۳) RDA:

اعتقاد بر اینجا است کدام ممکن است ایزورامنتین برای انسان حیاتی نیست، به همین دلیل هیچ RDA برای این فلاونول تحمیل نشده است.

۴) دارایی ها غذایی:

ایزورهمنتین در متنوع اجتناب کرده اند غذاهای طبیعی کشف شد تبدیل می شود. برخی اجتناب کرده اند بهتر از دارایی ها عبارتند اجتناب کرده اند: بادام (۷.۰۵ میلی خوب و دنج در هر ۱۰۰ خوب و دنج (خوب و دنج))، پیازچه (۶.۷۵ میلی خوب و دنج در هر ۱۰۰ خوب و دنج)، گیاه شوید (۴۳.۵ خوب و دنج در هر ۱۰۰ خوب و دنج)، برگ رازیانه (۹.۳ میلی خوب و دنج در هر ۱۰۰ خوب و دنج)، پیاز صورتی. (۲۵/۴ میلی خوب و دنج در ۱۰۰ خوب و دنج) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرمه (بین ۵ تا ۱۰ میلی خوب و دنج در ۱۰۰ خوب و دنج).

۵) علائم اوردوز:

در زمان نگارش این متن، هیچ علامتی اجتناب کرده اند خوردن بیش اجتناب کرده اند حد داروی ایزورامنتین در ارتباط نبوده است.

۶) علائم ضعیف:

در زمان نگارش، هیچ علامت کمبودی با خوردن ایزورامنتین در کنار نبوده است.

۷) چکیده:

در حالی کدام ممکن است ادامه دارد تحقیقات بیشتری با اشاره به ایزورامنتین موجود است، علائم اولین فوق العاده امیدوارکننده هستند. ۹ تنها ممکن است ارائه می دهیم در نبرد با فراوان اجتناب کرده اند شرایط ناسالم سلامت (اجتناب کرده اند جمله بیشتر سرطان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت) کمک تنبل، اما علاوه بر این روده ها ممکن است را نیز مفید . علاوه بر این این، غذاهای غنی اجتناب کرده اند ایزورامنتین تشکیل سطوح بالایی اجتناب کرده اند سایر داروها مغذی ارتقاء دهنده سلامت هستند، به این تکنیک کدام ممکن است می توانید با خوردن این وعده های غذایی فواید بهزیستی بیشتری داشته باشید. به همین دلیل مشخص شوید کدام ممکن است بادام می‌خورید، پیازچه را به غذاهای شخصی اضافه می‌کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید با پیاز صورتی می‌پزید تا اجتناب کرده اند تمام فواید بهزیستی کدام ممکن است در این متن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشیا تولید دیگری اشاره کردن شده است بهره‌مند شوید.