امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان



به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین اشتری صبح پنجشنبه در مراسم صبحانه مشترک نیروهای مسلح که همزمان با سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) برگزار شد.Ai) که در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با بیان اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی آغاز فصل ظهور است، گفت: این انقلاب که با رهبری و هدایت امام (ره) و حضور مردم به پیروزی رسید. ، آغاز نهضت مهدی (عج) است.Ai) و امیدواریم در طول ۴۰ سال گذشته راهی را طی کنیم که مورد رضایت حضرتعالی بوده است.

شهدا همان هایی هستند که منتظر ظهور هستند

وی افزود: شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای امنیت مردم را منتظران واقعی پیامبر می دانند. که در خواست خدا که صبح پیروزی نزدیک است

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به بیانیه گام دوم گفت: مقام معظم رهبری در این بیانیه فرمودند جوانان غیور ما زیربنای عروج هستند و امروز جوانان غیور ما در مسیری گام برمی دارند که خواهد بود. که در خواست خدا راه حضرت خوجت (Ai) خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه اطاعت از ولایت فقیه و پیروی از فرماندهی معظم کل قوا اطاعت از امام عصر(عج) است.Ai) محسوب می شود، یادآور شد: کسانی که امام عصر (عج) را دوست دارند.Aiدر دل اگر راهی غیر از راه ولایت انتخاب کنند به هدف خود و راه رسیدن به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) نمی رسند.Ai) ما چیزی جز پیروی از تدابیر و دستورات امام راحل و مقام معظم رهبری نداریم.

اشتری با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی بزرگترین پایگاه تشیع و مهدویت است، خاطرنشان کرد: کسانی که با این انقلاب اسلامی مخالف و تهدید می کنند باید بدانند که صاحب اصلی انقلاب حضرت مهدی (عج) است.Ai) هستند.

وی خاطرنشان کرد: در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی، در اوایل دفاع مقدس که کمترین ظرفیت را داشتیم و در تمام توطئه ها و قیام هایی که رخ داد از جمله حوادث اخیر کشور، امام عصرAi) گفت: قیام اخیر با هوشیاری مردم و تدابیر فرمانده معظم کل قوا خنثی شد و حضور مقتدرانه و هوشمندانه متولیان امر و رسانه های رژیم قاتل صهیونیستی اعلام کردند که نمی توانند به اهداف خود برسند. این بار و ایران اسلامی توانست آنها را به راهپیمایی هدایت کند و جمعیت را از شورشیان جدا کرده و توطئه را خنثی کند.

وی این پیروزی ها و موفقیت ها را مرهون عنایت ویژه حضرت مهدی (عج) دانست.Ai) این کشور و افزود: همیشه باید به آینده امیدوار بود و متوجه شده ایم که در سال های گذشته با وجود تهدیدات و تحریم ها پیشرفت های بسیار خوبی در کشور حاصل شده است و دلیل این همه پیشرفت ها نتیجه اعتقاد به ظهور و اطاعت محض از نایب امام زمان.Ai) و ما باید بدون هیچ وقفه و تردیدی به همین منوال ادامه دهیم.

شورش ها قطعا سازماندهی شده است

فرمانده لطفا وی با اشاره به اینکه اگر دشمن به بهانه یک حادثه در فضای مجازی و واقعی ویران می کند قطعا سازماندهی شده است، گفت: به دنبال سرزمین امام زمان (عج) هستند.Aiاز مسیر خود و جمهوری اسلامی و پیشرفت نداریم و ایران قوی و مستقل نیست اما به رحمت و عنایت خداوند و عنایات خاص حضرت مهدی (عج)Ai) هر روز قدرتمندتر از قبل خواهیم شد.

اشتری با بیان اینکه مردم در قیام اخیر درخشیدند و حق را از باطل تشخیص دادند، تاکید کرد: خط قرمز ما امنیت مردم و هر فرد و گروهی است که بخواهد حق و امنیت مردم را زیر پا بگذارد. حافظان نظم و امنیت در حاشیه هستند مردم در مقابل افرادی که می خواهند مزاحم آنها شوند می ایستند.

وی با بیان اینکه همکارانم در ایام اربعین خدمت به زائران امام حسین(ع) افتخار دارند.آ) و سپس به حفظ امنیت مردم در شهرها پرداختند و به محبت پیامبر اکرم در کنار مردم هستند. دیر و البته با گروه هایی که قصد برهم زدن نظم و امنیت را دارند برخورد قانونی خواهیم داشت.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه همه نیروهای مسلح در حفظ امنیت مردم حضور داشته و صیانت از ارزش های اسلامی را به منصه ظهور رساندند، تاکید کرد: امروز شاهد آرامش و امنیت در کشور هستیم. و دشمنانی که می خواستند این امنیت را بر هم بزنند شکست خوردند

با اشاره به بیانات حکیمانه و معتبر مقام معظم رهبری در دانشگاه لطفا وی تصریح کرد: اظهارات ایشان برای مردم امیدوارکننده بود که در خواست خدا سایه مبارک مقام معظم رهبری بر سر مردم عزیز میهن اسلامی پایدار باد.