امضای تفاهم نامه پارک علم و فناوری لرستان و نیروی انتظامی – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر، فرهاد نامداری در نشست خبری امروز گفت: تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری لرستان با معاونت تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان در محل پارک علم و فناوری لرستان منعقد شد.

وی، هدف از امضای این تفاهم نامه همکاری است بعد از ما بین و استفاده از توان و ظرفیت بین ادارات و واحدها فناور پارک علم و فناوری لرستان با هدف ارتقای ایمنی جامعه است.

ناظر پارک علم و فناوری لرستان با مثبت دانستن این همکاری اظهار داشت: ظرفیت های موجود در واحدها فناور بالاست و این پارک نیاز به شناخت توانمندی های واحدها دارد فناور وی آماده همکاری با فرماندهی انتظامی استان لرستان است.

نامداری با تشریح نقش پلیس در امنیت افزود: پیشگیری و برخورد با بسیاری از جرایم و نه امنیت باید تامین شود استخدام فناوری های به روز و پیشرفته در نیروی انتظامی.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان لرستان با توجه به اهمیت پارک علم و فناوری لرستان در توسعه فناوری های نوین، از نقش یگان ها خبر داد. فناور برای رفع نیازهای فناوری پلیس توانمند است.
سرهنگ محمد سفوند با بیان نیازهای خاصی در حوزه پلیس اظهار امیدواری کرد که این تعاملات به نتیجه مطلوب و خدمت رسانی به جامعه منجر شود.

بر اساس این گزارش، مقرر شد دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان لرستان نیازهای فناورانه خود را به پارک علم و فناوری لرستان ابلاغ کند و پارک علم و فناوری نیز این نیازها را با یگان ها در میان بگذارد. فناور پیشنهاد ایجاد شده و راه حل ها سلام درخواست خود را در قالب یک پیشنهاد علمی به نیروی انتظامی پیشنهاد دهید.