امام حسینیه اجتناب کرده اند نصف جهان، میچدال رضا / پای فقرا به کریمان {می رود} – مهر | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان


خبرگزاری مهر ، گروه مناطق: ماه رمضان با بوی دردناک بهشت ​​به نیمه رسید. خانه علی (علیه السلام) را انتخاب کنید و انتخاب کنید فاطمه (علیها السلام) را در مدینه معطر کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرشتگان آسمان را به پایین کشاند تا حسن حسن را برکت دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به بهانه خلقت به او تبریک بگویند.

ثمره دل های حبشی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقوا مولا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولین نوه رسول رحمت کدام ممکن است چشمانش به دنیا گشوده شد آسمان مدینه را پذیرفت; اولین آیه سوره کوثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شبیه ترین آیه به پیامبر بود.

خداوند نام او را برگزید، پس هنگامی کدام ممکن است علی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فاطمه (سلام الله علیها) قنداق را نزد پیامبر اکرم صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله بردند تا برای فرزندشان نامی انواع تدریجی، آنها نیز منتظر ماندند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خدا گذر نکردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خدا خواستند کدام ممکن است نامی انواع تدریجی. برای او کدام ممکن است نزد رسول خدا نازل شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دعوت او را نیکو کرد.

تاریخ گواه رفتار شریف فرزندان بزرگ پیامبر اسلام است

فرزند ارشد علی بن ابیطالب علیه السلام ۷ سال اجتناب کرده اند عمر شخصی پیامبر بزرگوار اسلام را درک کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیامبر اکرم در سود امام مجتبی علیه السلام فرمود: او روده ها ممکن است است. “

رسول خدا صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم همواره عشق را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنجکاوی از حداکثر شخصی را {در میان} مردمان به امام حسن (علیه السلام) را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام حسین (علیه السلام) را انتخاب کنید و انتخاب کنید عشق این ۲ فرزند به فاطمه زهرا (س) ابراز می کرد. درود خدا بر دل را انتخاب کنید و انتخاب کنید جان رسول خدا صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم موج زد. خداوند فرمود: الحسن اجتناب کرده اند ممکن است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است اجتناب کرده اند حسن هستم. خدا کسی را کدام ممکن است ممکن است آرزو می کنم {دوست دارد}.

کلید غم مادرش در کوچه های بنی هاشم بود. تعدادی از ماه پس اجتناب کرده اند رحلت محمد مصطفی (صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله) مادری جدید شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در امتداد طرف پدر عظیم شد.


این سیستم هایی برای ولادت امام حسن (علیه السلام) {در سراسر} ملت


{در این} مراسم حجه اسلام قرائت تبدیل می شود آرامگاه رضویموقعیت امام حسن (علیه السلام) در کربلا بر هیچکس روکش دار نیست

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

حجت الاسلام محسن قراتی عصر بلافاصله شنبه در جشن میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام) بین حجاج را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجاوران رضوی با دقیق اینکه موقعیت امام حسن (علیه السلام) در کربلای معلی است. بر کسی روکش دار نبود، ذکر شد: امام حسن مجتبی علیه السلام اجتناب کرده اند جمله حضرت قاسم بن حسن در کربلا به بیانیه سوگند خورده رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دشمن امام حسن علیه السلام {در خانه} آن حضرت بود. کدام ممکن است دشمنان خانه گاهی شدیدتر اجتناب کرده اند دشمنان خارجی هستند.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس مصلای ملت افزود: پیامبر صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم فرمودند ائمه چه شورش کنند چه نشوند امام هستند. هر خوب اجتناب کرده اند ائمه علیهم السلام در زمان شخصی تعهد ای داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را انجام دادند، هم امام حسن علیه السلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم امام حسین علیه السلام در زمان شخصی تعهد شخصی را انجام دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر هر خوب اجتناب کرده اند آنها آنها در جای عکس هستند، آنها کار را انجام می دهند. اجتناب کرده اند این امام

وی با ردیابی به موضوع شکرگزاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفسیر آیات {در این} زمینه ذکر شد: خداوند متعال در آیات مختلف قرآن کریم بر اهمیت یاد خدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر نعمت تاکید کرده است.

حجت الاسلام قراتی افزود: گاهی شکر نعمت با زبان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاهی نعمتی را کدام ممکن است خداوند به انسان داده برای دیگران می دهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر نعمت است.

شایان اشاره کردن است قرائت دعای مجیر، مراسم یادبود، قرائت، اشعار آیینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطبه اجتناب کرده اند جمله این سیستم های جشن میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام) بود کدام ممکن است با حضور زائران در اقامتگاه امام حسن مجتبی علیه السلام برگزار شد. رواق امام خمینی. (سلام الله علیه) حرم امام رضا (علیه السلام).


آرامگاه امین در شیراز به رویداد میلاد اهل بیت الحرام(ع)

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

جشن میلاد اهل بیت علیهم السلام ساعت شب قبلی با رعایت ایده ها بهداشتی همزمان با نماز مغرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید عشاء در حرم حضرت شاه چراغ (علیه السلام) تحریک کردن شد.

مصطفی الشجاعی، سرپرست روابط نهایی آستان مقدس احمدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمدی (ص) ذکر شد: مولودی خوانی بعد اجتناب کرده اند نماز ظهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید عشاء، جشن ۵ هزار روز اول در گذشته اجتناب کرده اند نماز مغرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید عشا در حرم مطهر شاهچیراگ (علیه السلام). نورافشانی حرم مطهر بعد اجتناب کرده اند صرف صبحانه یکی اجتناب کرده اند این سیستم های میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام) در حرم مطهر احمدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمدی (علیهم السلام) بود.

وی خاطرنشان کرد: این سیستم میلاد باسعادت اهالی بیت المقدس (علیه السلام) اجتناب کرده اند صبح بلافاصله در حرم حضرت شاه چراغ (علیه السلام) برگزار تبدیل می شود.


فیلم / dishing out 5000 وعده وعده های غذایی همزمان با ولادت کریم اهل بیت بجنورد

همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) قرارگاه جهادگران اهل بیت بجنورد ۵۰۰۰ وعده های غذایی پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بین نیازمندان محیط شهر dishing out کرد.


مشاور ولی فقیه در لستانامام حسن علیه السلام برتر اجتناب کرده اند سخاوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخاوت بود

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

حجت الاسلام آقای احمدرضا شاهرخی مشاور ولی فقیه در لرستان شامگاه شنبه در سخنانی در مونتاژ تفسیر قرآن با دقیق اینکه در چهاردهمین روز اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ساعت شب میلاد مسیح برگزار شد، ذکر شد: ، امام حسن مجتبی. امام حسن مجتبی (علیه السلام) الگوی ای اجتناب کرده اند اسلاف بزرگوار شخصی رسول گرامی اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید الگوی امام علی (علیه السلام) است.

وی خاطرنشان کرد: در کمال امام حسن مجتبی (علیه السلام) آمده است کدام ممکن است ایشان ۲۵ بار پیاده به حج رفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳ بار مال شخصی را نصف آن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمی اجتناب کرده اند آن را با خدا جدا کردن کردند. به خاطر خدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخاوتمند

مشاور ولی فقیه در لرستان ذکر شد: امام حسن مجتبی (علیه السلام) کنار هم قرار دادن جهاد، ایثار را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیانیه سوگند خورده بود، با این حال گذشته تاریخی را به گونه ای رقم زدند کدام ممکن است در پایان اجتناب کرده اند کوفه به مدینه هجرت کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخص خاص مشابه را گرفتند. معاویه. ثمه، امام حسن (علیه السلام) اولین فرزند آفتاب {در خانه} آفتاب به دنیا به اینجا رسید.


فیلم/ برپایی آیین‌های عادی «هور بابایی» در آران را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدگل

همزمان با حلول ماه مبارک رمضان را انتخاب کنید و انتخاب کنید میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (علیه السلام) برخی اجتناب کرده اند عرف ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آیین های دیرینه در شهرستان های آران را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیدگل برگزار تبدیل می شود.

اجتناب کرده اند جمله این عرف ها، آیین عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی «هور بابایی» است کدام ممکن است سال هاست در نیمه ماه مبارک رمضان انجام تبدیل می شود.

این آیین عادی کدام ممکن است نمادی اجتناب کرده اند عرف حسنه نیکوکاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ندای مسکن صادق است، اگرچه در سال های جدیدترین نسبت به دهه های قبلی کمرنگ شده است، با این حال همچنان در برخی مناطق را انتخاب کنید و انتخاب کنید محله های آران را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیدگل برگزار تبدیل می شود.

فیلمی کدام ممکن است تبصره می کنید جشن نمادین این عرف عقب مانده است کدام ممکن است در محله حاجی عبدالصمد بادگل برگزار شد.


دانشگاه شیرها برخاستگذشته تاریخی گواه رفتار شریف فرزندان عظیم پیامبر اسلام است

تاریخ گواه رفتار شریف فرزندان بزرگ پیامبر اسلام است

گذشته تاریخی گواه رفتار شریف آن بزرگوار پیامبر اسلام است کدام ممکن است امام مجتبی (صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم) تمام مال را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی شخصی را ۲ بار در راه خدا انفاق کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳ بار مال شخصی را به ۲ نیم کرد. آن را برای خودش به نصف جدا کردن کرد. .. نصف تولید دیگری را برای رضای خدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازمندان نگه داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید داد.

آن را تنها عهد در بخشش را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرامت می دانند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین خصوصیت او را بر آن داشت تا امام دوم شیعیان را اهل بیت الحرام (علیه السلام) نامید.

در گذشته تاریخی آمده است کدام ممکن است مردی اجتناب کرده اند اهل شام {به دلیل} بازاریابی عقب کشیدن بنی امیه به مدینه سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چون به امام مجتبی (علیه السلام) رسید با بیرون مقدمه آغاز به فحش دادن کرد. با این حال امام ساکت ماند را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتظر ماند تا آنچه را کدام ممکن است {دوست دارد} دقیق تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گره های دلش را بگشاید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند بالا سخن ذکر شد: خانه ما مال شماست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر ارائه می دهیم بدهکار باشم ارائه می دهیم ادا می کنم. اگر گرسنه باشی به باید وعده های غذایی می دهم.»

اهل بیت علیهم السلام آنقدر همراه او برخورد کردند کدام ممکن است تصور نمی کرد پاسخ دادن به آن است اهانت ها کار آبرومندانه ای باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این شخص خاص شامی آنقدر وسواس در مورد امام مجتبی (علیه السلام) شده بود. کدام ممکن است فرمود: مرد رسول خدا اگر در گذشته اجتناب کرده اند این دیدار به ممکن است بگویند چه کسانی در زیر این آسمان بدترند؟ ممکن است باید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پدرت را می شناسم. با این حال اکنون او را بهتر از شخص خاص راه اندازی شد می کنم، از او چنان وسواس در مورد سیره آن حضرت شده بود کدام ممکن است در مدینه {در خانه} آن حضرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر بالا سفره آن حضرت بود.

حجت الاسلام والمسلمین نزاری اجتناب کرده اند مدرسین بخش علمیه قم در صحبت کردن با خبرنگار مهر تصدیق شد: سه سال بعد پیامبر اسلام (صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله) به مدینه هجرت کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام حسن (علیه السلام) به مدینه منوره هجرت کردند. او) در آنجا متولد شد. نیمه ماه رمضان سال سوم هجرت.

وی بازگشت به شد: پدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادر امام حسن (علیه السلام) بهتر از نسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدس ترین عامل را دارند کدام ممکن است مشابه آن حضرت نیست. در این کره خاکی اسلام مادرش فاطمه الزهرا (س) اولین بانوی اسلام، اجدادش، پیامبر گرامی اسلام، فینال پیامبر خدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جد مؤمنش اولین بانوی مسلمان حضرت خدیجه (سلام الله علیها) است. بر او باد).

وی با دقیق اینکه امام حسن (علیه السلام) نزد خداوند جایگاه ویژه ای دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام حسن (علیه السلام) اجتناب کرده اند اصحاب کیسه است، خاطرنشان کرد: مباهله را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آیه مباهله فرزندان. امام حسن علیه السلام. را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراد امام حسین (علیه السلام) اجتناب کرده اند آنهاست کدام ممکن است حکایت اجتناب کرده اند مقام والای این ۲ امام دارد.

درک بخش علمیه قم ذکر شد: یکی اجتناب کرده اند مشهودترین فضایل امام مجتبی علیه السلام اینجا است کدام ممکن است اجتناب کرده اند خاندان پیامبر صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله است. اهل بیت کدام ممکن است آیات متعدد در شأن ایشان نازل شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آیه تطهیر اجتناب کرده اند آن دسته آیاتی است کدام ممکن است به نیاز خداوند مبنی بر پاک شدن اهل بیت علیهم السلام اجتناب کرده اند آلودگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلیدی ردیابی دارد.

وی ذکر شد: اجتناب کرده اند جمله آیاتی کدام ممکن است بر مقام امام حسن (علیه السلام) نزد خداوند پیشنهاد دارد، آیه الموادت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آیه تولید دیگری آیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید لباس خویشاوندی دقیق است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند جمله: جایگاه امام حسن (علیه السلام) در نزد خداوند خاص است.


برپایی این سیستم میلاد امام حسن (علیه السلام) با همکاری ۴۰ هیئت بیلیون

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

رئیس اداره بازاریابی اسلامی شهرستان ملایر به میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام) در آستانه میلاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برگزاری مسابقات زیبایی شناختی در محافل، مساجد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیئت های این شهرستان ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: : بیش اجتناب کرده اند ۴۰ هیئت در روز این سیستم برگزار می کنند. ولادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) کُرد است.

حجه الاسلام نجفی خاطرنشان کرد: برپایی ایستگاه های معرفت در امتداد طرف مساجد را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکانات مذهبی اجتناب کرده اند جمله حسینیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقیه در ایام ولادت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت خودجوش انجام تبدیل می شود.


عکس/ جشن گلریزان در تبریز

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

ساعت شب ولادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) شامگاه شنبه در تالار معلم تبریز مصادف بود با جشن گلریزان به رویداد آزادی زندانیان جرایم غیرعمد پس اجتناب کرده اند ۲ سال غیبت.


فیلم/ سفره مهربانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرامت امام حسن مجتبی (علیه السلام) در آن کاشان

مصادف با ولادت اهل بیت، اولین امام جماعت دنیا برای سفره خوشایند؛ سفره کرامت امام حسن مجتبی (علیه السلام) به همت قرارگاه جهادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه دهندگان اجتماعی حضرت علی اکبر (علیه السلام) کاشان پهن شد.

قرارگاه حضرت علی اکبر (علیه السلام) به اصل را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمان رئیس معظم انقلاب برای صرف صبحانه آسان در سی امین روز اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان پذیرای اهالی محل در کوچه پس کوچه های این اردوگاه است. سفره کرامت امام حسن مجتبی (علیه السلام) پهن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند مهمانان پذیرایی شد.

فیلمی کدام ممکن است تبصره می کنید با اشاره به پذیرایی اجتناب کرده اند مهمانان در ساعت شب ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام با خوب صبحانه آسان می باشد.


لبخند لذت بر زبان روزه اول زرین دشتی

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

در چهاردهمین روز اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همزمان با ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام، زنان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسران در اولین روزهای زرین دشتی اولین مناسبت غیر سکولار شخصی را در آستان مقدس جشن گرفتند. ماه رمضان خدا را با عضو شدن در به جماعت عظیم ثروتمندان با نمک لذت ببرید.

مسجد امام حسن مجتبی (علیه السلام) زرین شهرستان دشت در آستانه میلاد اهل بیت الحرام (علیه السلام) این بار میزبان مهمانانی بود کدام ممکن است به سنین رسیده بودند. فریضه را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزه آنها تمام شده بود.

کنفرانس صفحه بحث پسران نمک الحسنی در آستانه میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام) را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز تکریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکریم خیرین با همکاری کارگزار اجتماعی سپاه پاسداران در زرین واحد زیبایی شناختی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتتاح شد. کمیته کمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرورش امام خمینی (ره) پرندگان زرین دشت در شهرستان حاجی آباد وسط شهر زرین دشت برگزار شد.

جشن “اولین روزه” به ۱۵۰ خانم ۹ ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد مرد اختصاص داشت.

به مشاوره حجت الاسلام علوی پاسخگو برای تصویر ولی فقیه در سپاه ناحیه زرین دشت، هدف اجتناب کرده اند برگزاری این جشن، آشنایی تا حد زیادی مسلمانان غیرمسلمان با سنت روزه داری را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروی اجتناب کرده اند راه را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسم روزه داری است. امام حسن مجتبی علیه السلام در یاری مستضعفان.

این مراسم علاوه بر این میزبان میهمان ویژه ای {در سراسر} آفتاب غیر سکولار بود کدام ممکن است با ساختار سوالات شرعی همراه با سیره امام حسن مجتبی (علیه السلام)، پاسخگویان را با مقوا حاضر ای به تماس گرفتن امام حسن مجتبی دعوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آنان دعوت به حرکت آورد. مقدس را بیاموزید. اجتناب کرده اند جدول


فیلم/ جشن میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام) در بابل

جشن میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام) شامگاه شنبه با حضور عاشقان امامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولایت در مناطق به صورت جداگانه مازندران اجتناب کرده اند جمله بابل برگزار شد.


dishing out 10 تن برنج توسط خیرین شهرستانی لامرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهیزیه

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

عبدالحسین حسینی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در صحبت کردن با خبرنگار مهر با ردیابی به اجرای ویژه ساختار های ولادت اهل بیت(ع) تصدیق شد: حاجی گران قیمت. اکبر امیری رزمنده هشت سال حفاظت مقدس ده تن برنج به قطعا ارزش آن را دارد ۲۳۵ میلیون تومان برای نیازمندان شهرستان های لامرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهر با همکاری بسیج در قرارگاه خاتم الشریف dishing out شد. انبیا برای بسیج.

وی ضمن تقدیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تشکر اجتناب کرده اند زحمات این نیکوکار احترام، گفتن آمادگی کرد.


صبحانه کریمه شام ​​اهل بیت (علیهم السلام) در ساعت شب میلاد اهل بیت (علیهم السلام) است.


حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

حسینیه امام از نصف جهان به کریمان می رود

عکس های تا حد زیادی را همین جا ببینید.