اصل پخت فریتاتا وگان | خورنده دلچسب


این پست قابل دستیابی است تشکیل پیوندهای تکیه کن باشد. شناخته شده به عنوان منصفانه عضو آمازون، من می خواهم اجتناب کرده اند خریدهای حرفه ای درآمد کسب می کنم. لطفا افشای من می خواهم را بیاموزید.

این اصل پخت صبحانه طبیعی فریتاتا سرراست است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {برای شروع} مناسب روزتان برتر است! اگر در جستجوی منصفانه صبحانه مفید هستید کدام ممکن است بتوانید آن را در یک واحد دوم نیاز کنید، این فریتاتای طبیعی پاسخگوست. در واقعً تخم مرغ های حال {در این} فریتاتا طبیعی را اجتناب کرده اند انگشت نخواهید داد!

یک دستور غذای گیاهی و گیاهی آسان و سالم فریتاتا در یک تابه چدنی

خواه یا نه در جستجوی افزودن غذاهای طبیعی تا حد زیادی به رژیم غذایی شخصی هستید؟ این فریتاتا وگان سرراست کدام ممکن است با بیرون تخم‌مرغ، چسبناک هر دو شیر استاندارد مناسب شده است، ادامه دارد طعمی غنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رضایت‌بخش دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌توان آن را همراه خود تمام سبزیجات مورد کنجکاوی‌تان پر کرد.

فریتاها اساساً منصفانه کیش با بیرون پوسته هستند – آنها به طور استاندارد هر دو پخته هر دو سرخ شده هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافتی آسان با این حال به سختی سکسی دارند. علاوه بر این یکی اجتناب کرده اند اصل العمل های پایه مورد کنجکاوی من می خواهم است!

فینال ویدیوی اصل وعده های غذایی!

عبارت املت به معنای واقعی کلمه هستند منشأ ایتالیایی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به معنای “سوختن” است – این می تواند یک فرآیند استاندارد برای توضیح دادن هر غذای تخم مرغی بود کدام ممکن است در ماهیتابه همراه خود کره هر دو روغن پخته می شد.

همراه خود این جاری، در اصل پخت شخصی، آن را می‌پزیم به همان اندازه احساس خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه‌ای را کدام ممکن است همه آرزو می کنیم، به انگشت آوریم، به‌علاوه این یعنی زمان کمتری در آشپزخانه برای شما ممکن است. موجود است تهیه شام ​​ کنیم!

👩🏽‍🍳 چرا این اصل وعده های غذایی پاسخ این است می دهد؟

 • ساده ربع ساعت زمان کنار هم قرار دادن سازی!
 • سرراست برای سفارشی کردن
 • برای تهیه وعده های غذایی برتر است!
 • تأمین خوبی اجتناب کرده اند پروتئین را در صبحانه هر دو در هر زمان که لوازم!
 • گمشده لبنیات، تخم مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشت است
 • اصل العمل برتر برای علائم آلرژی غذایی
 • با بیرون گلوتن
 • صبحانه مفرح برای منصفانه مکان خاص
 • بهتر از اصل غذای وگان فریتاتا!

🥘 داروها تشکیل دهنده

این اصل غذای طبیعی فریتاتا به انواع انگشت شماری داروها خواستن دارد کدام ممکن است به سادگی می توانید آنها را در بازار مواد غذایی هر دو انباری بومی شخصی پیدا کنید. اگر در یافتن مخمر خورده شدن ای اشکال دارید، بیشتر اوقات می توانید آن را در بخش غذای مفید پیدا کنید.

مواد لازم برای یک دستور غذای گیاهی سالم و بدون گوشت گیاهی وگان فریتاتا در یک تابه چدنی

توفوی ابریشمی: ماده بی نظیر این وعده های غذایی! این توفوی ژاپنی است کدام ممکن است نسبت به توفو استاندارد قوام احساسی‌تری دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به این اصل وعده های غذایی سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافتی شبیه تخم مرغ می‌دهد. می توان آن را در نیمه سرماخوردگی کننده همراه با محصول هر دو کابینت ملایم در بسته بندی تترا کشف شد. برای این وعده های غذایی اجتناب کرده اند توفوی سکسی هر دو خیلی سکسی استفاده نکنید! قوام اشتباهی می تواند داشته باشد.

مخمر وعده های غذایی: منصفانه محصول غذایی طبیعی کدام ممکن است در تهیه شام ​​ مورد استفاده قرار خواهد گرفت، همراه خود سبک چسبناک، گردو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم مرغ. تشکیل ویتامین های گروه B، پروتئین ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها معدنی معادل روی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلنیوم است. اگر مخمر مغذی پیدا نکردید، می توانید اجتناب کرده اند مقداری کالا نمک نیز بیشترین استفاده را ببرید – نمک سیاه (علاوه بر این شناخته شده به عنوان نمک سیاه هیمالیا هر دو نمک اقیانوس شناخته تبدیل می شود) کدام ممکن است سبک تخم مرغ نیز دارد.

نشاسته ذرت هر دو نشاسته تاپیوکا: این ۲ نوع قوام دهنده فوق العاده خیلی شبیه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان آنها را غیر از هم همراه خود این اصل استفاده کرد. نشاسته ذرت اجتناب کرده اند ذرت می آید، جایی کدام ممکن است آرد تاپیوکا اجتناب کرده اند اساس گیاه کاساوا به انگشت می آید.

زردچوبه: ادویه ای اجتناب کرده اند آسیای جنوب شرقی کدام ممکن است خاکی، به سختی تلخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفلی است. علاوه بر این به این سبزی رنگ زرد می دهد.

پودر سیر: استفاده اجتناب کرده اند پودر سیر غیر از نمک سیر تمایز زیادی {در این} اصل العمل تحمیل می تنبل. به دادن سبک محکم به سیر {کمک می کند}.

روغن زیتون: استفاده اجتناب کرده اند روغن زیتون بر روغن های تولید دیگری معادل روغن کانولا هر دو روغن های طبیعی به افزایش میزان چربی های مفید امگا ۳ {در این} اصل وعده های غذایی {کمک می کند}. چربی های امگا ۳ چربی های سالمی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود کاهش خطر مشکلات قلبی مرتبط هستند.

شیر طبیعی: شیر طبیعی مبادله برای محصولات لبنی است. دارایی ها برای ادغام کردن کنف، جو، بادام، نارگیل، برنج هر دو شیر سویا هستند.

سبزیجات: من می خواهم اجتناب کرده اند پیاز زرشکی (کدام ممکن است سبک به عادی تری نسبت به پیاز سفید دارد)، گوجه فرنگی (برای سبک پرخطر + شیرین)، کدو بی تجربه (هر دو کدو بی تجربه)، فلفل زرشکی (غنی اجتناب کرده اند ویتامین C) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب زمینی (برای تهیه این فریتاتا طبیعی استفاده کردم. پرکننده تر).

نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل سیاه: برای این اصل به ادویه خواستن دارید!! نمک + فلفل استاندارد به آسانسور تمام سبک های خوش ذوق {در این} توفو فریتاتا {کمک می کند}. برای ادویه تا حد زیادی می توانید فلفل زرشکی آسیاب شده را اضافه کنید.

📖 تمایز ها

ممکن است می توانید فریتاتای خوش ذوق را به فرآیند های مختلف اصلاح دهید! همین جا بعضی اجتناب کرده اند چیزهای مورد کنجکاوی من می خواهم پیدا می شوند:

 • سبزیجاتهمراه خود خیال دستی سبزیجات بیشتری را به اصل غذای فریتاتا با بیرون تخم مرغ اضافه کنید. سبزیجات بقیه معادل کدو حلوایی، لوبیا بی تجربه دانش شده، اسفناج، قارچ، سیب زمینی شیرین، تره فرنگی، ذرت، بادمجان هر دو زیتون را اضافه کنید.
 • محافظت هامنصفانه فریتاتا وگان همراه خود سبک برتر کدام ممکن است روی آن آووکادوی تکه شده، سس پرخطر هر دو سس طبیعی مورد کنجکاوی ممکن است {قرار داده شده} است. برای افزایش سبک، حتماً سبزی های معاصر را نیز اضافه کنید. من می خواهم اجتناب کرده اند شوید، جعفری هر دو گشنیز لذت می برم.
 • فریتاتاهای نوزادترکیب کردن را در قالب مافین بریزید به همان اندازه مدل‌های کوچکی اجتناب کرده اند منصفانه صبحانه طبیعی مفرح مناسب کنید. در دمای ۳۷۵ سطح به مدت ۲۰ به همان اندازه ۳۵ دقیقه بپزید به همان اندازه انصافاً پخته شود.

🔪 سوالات معمولاً پرسیده می شود

روغن، پیاز را خوب و دنج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات را اضافه کنیدروغن زیتون را در یک واحد ماهیتابه ضد فر (می توان اجتناب کرده اند منصفانه ماهیتابه چدنی هر دو منصفانه ماهیتابه مخصوص فر استفاده کرد) روی حرارت متداولرو به بالا خوب و دنج کنید. پیاز را اضافه کنید و سه به همان اندازه ۵ دقیقه تفت دهید به همان اندازه رنگ آن اسپرسو ای روشن شود. سیب زمینی، کدو بی تجربه، فلفل را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوجه فرنگی را اضافه کنید. ۲ دقیقه تولید دیگری بپزید.

سبزیجات در ماهیتابه

ترکیب کردن توفو را کنار هم قرار دادن کنیدتوفو، مخمر مغذی، نشاسته ذرت، زردچوبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر طبیعی را در ترکیب کردن کن هر دو غذاساز پر سرعت همراه خود هم ترکیب کردن کنید به همان اندازه یکدست شود.

مخلوط توفو در غذاساز

همراه خود هم ترکیب کردن کنید: ترکیب کردن توفو را مستقیماً روی سبزیجات پخته شده در تابه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه عامل را همراه خود هم ترکیب کردن کنید.

مخلوط توفو را به سبزیجات داخل ماهیتابه اضافه کنید

نان: به مدت ۳۵ به همان اندازه ۴۰ دقیقه در دمای ۳۷۵ سطح فارنهایت (۱۸۰ سطح سانتیگراد) بپزید به همان اندازه در وسط قرار بگیرند، حاشیه از های فریتاتای سبزیجات اسپرسو ای روشن را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفحه به سختی طلایی رنگ شود. a فوق العاده استبگذارید ۵ دقیقه سرماخوردگی شود، سپس به هشت کاهش مساوی کاهش دهید.

خدمت: این توفو فریتاتا وگان را همراه خود محصولات معاصر معادل شوید هر دو جعفری سرو کنید. روی آن چسبناک وگان اختیاری، آووکادو هر دو گوجه گیلاسی را روی آن قرار دهید.

یک دستور غذای گیاهی و گیاهی آسان و سالم فریتاتا در یک تابه چدنی

سوالات معمولاً پرسیده می شود اصل العمل

فریتاتا استاندارد در برابر این املت چیست؟

منصفانه فریتاتا استاندارد معمولاً منصفانه غذای تخم مرغی است، شبیه به املت، با این حال غیر از اینکه تخم مرغ ها در ماهیتابه پخته شوند، سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم مرغ های پخته شده را در یک واحد تابه ترکیب کردن کرده، سپس به فر منتقل کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود هم می پزند.

جدا از این، فریتاتا {به آرامی} روی حرارت به عادی پخته تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس پخته تبدیل می شود. املت ها همراه خود حرارت تا حد زیادی روی محدوده سریعتر پخته می شوند.

املت معمولاً خوب و دنج سرو تبدیل می شود، با این حال فریتاتا را می توان خوب و دنج، در دمای اتاق هر دو خنک سرو کرد. علاوه بر این لطافت کمتری نسبت به املت دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازی به “تماشا” معادل املت ندارد از خطر پخت بیش اجتناب کرده اند حد آن {وجود ندارد}.

خواه یا نه فریتاتای طبیعی مفید است؟

این مدل طبیعی فریتاتا طیف گسترده ای از مختلفی اجتناب کرده اند داروها مفید را حاضر می دهد – اجتناب کرده اند سبزیجات سرشار اجتناب کرده اند ویتامین گرفته به همان اندازه مخمرهای مغذی غنی اجتناب کرده اند آنتی اکسیدان ها. این می تواند یک وسایل شگفت انگیز برای اکتسابی از پروتئین در رژیم غذایی است، در حالی کدام ممکن است کربوهیدرات ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات ممکن است را کم . منصفانه تکه غول پیکر اجتناب کرده اند این فریتاتا گوشت کمتر اجتناب کرده اند ۲۰۰ انرژی، ۸ خوب و دنج پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ خوب و دنج فیبر دارد!

چگونه فریتاتا را ذخیره می کنید؟

فریتاتاهای سبزیجات برای صبحانه، ناهار هر دو شام مفید که همچنان ادامه دارد. می توان در آن نگهداری کرد یخچال در ظرف در بسته به مدت ۴ روز.
به یک بار دیگر خوب و دنج کنیددر فر ۳۵۰ سطح به مدت ۱۰ دقیقه هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است انصافاً خوب و دنج شود خوب و دنج کنید. ممکن است علاوه بر این می توانید آن را در مایکروویو خوب و دنج کنید – آن را هر بار ۳۰ ثانیه خوب و دنج کنید به همان اندازه خوب و دنج شود.

چگونه فریتاتا سرو می کنید؟

راه های زیادی برای سرو این فریتاتای خوش ذوق طبیعی موجود است!
در همین جا برخی اجتناب کرده اند اسبابک ها مورد کنجکاوی ما هستند:
۱) کاهش های آووکادو را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات معاصر را روی آن اضافه کنید
۲) همراه خود نان سیر خانگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب زمینی سرخ شده صبحانه سرو کنید
۳) همراه خود میوه معاصر هر دو سالاد جانبی
۴) آن را همراه خود بیسکویت وگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب گوشت اضافه کنید
۵) همراه خود منصفانه طرف سبزیجات کبابی
۶) همراه خود سس کچاپ، سس پرخطر هر دو تکه های فلفل زرشکی له شده روی آن.

💭 اطلاعات تخصصی

 • برای بهتر از نتیجه، حتما اجتناب کرده اند توفوی Silken غیر از توفو استاندارد بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه بافتی غنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای تحمیل کنید کدام ممکن است آن را فوق العاده خوشایند می تنبل!
 • همراه خود خیال دستی {در این} ظرف باقی مانده سبزیجات را بریزید!
 • می توانید وعده های غذایی را اجتناب کرده اند این اصل مناسب کنید – ساده فریتاتا را کنار هم قرار دادن کنید به همان اندازه پخته شوید، روی آن را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یخچال بگذارید. سپس روزی کدام ممکن است کنار هم قرار دادن مصرف کردن از حداکثر، طبق دستورالعمل زیر آن را بپزید!
 • برای منصفانه ناهار فوری در جاری حرکت، خنک را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود سالاد جانبی سرو کنید.
یک دستور غذای گیاهی و گیاهی آسان و سالم فریتاتا در یک تابه چدنی

🍲 اصل العمل های طبیعی مفید تر!

اگر این اصل وعده های غذایی را امتحان کرده اید، لطفاً به آن است امتیاز دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بازخورد زیر به من می خواهم اطلاع دهید کدام ممکن است چگونه این اصل پخته شده است!

علاوه بر این می توانید دنبال کنید موقعیت یابی جامعه اجتماعی fbرا انتخاب کنید و انتخاب کنید توییتررا انتخاب کنید و انتخاب کنید اینستاگرام، را انتخاب کنید و انتخاب کنید پینترست برای دیدن غذاهای خوش ذوق، مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوادگی تا حد زیادی!

📋 مقوا اصل وعده های غذایی

املت وگان

این اصل پخت صبحانه طبیعی فریتاتا سرراست است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {برای شروع} مناسب روزتان برتر است! اگر در جستجوی منصفانه صبحانه مفید هستید کدام ممکن است بتوانید آن را در یک واحد دوم نیاز کنید، این فریتاتای طبیعی پاسخگوست. در واقعً تخم مرغ های حال {در این} فریتاتا طبیعی را اجتناب کرده اند انگشت نخواهید داد!

زمان کنار هم قرار دادن سازیپانزدهم از واقعی

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز۴۰ از واقعی

کل زمان۵۵ از واقعی

منصفانه مسیر: صبحانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناهار

ظرف ها: آمریکایی، گیاهخوار

رژیم غذایی: با بیرون گلوتن، کم لاکتوز، وگان، وگان

سهام: ۴ سهمیه ها

انرژی: ۱۸۷انرژی

 • برای بهتر از نتیجه، حتما اجتناب کرده اند توفوی Silken غیر از توفوی استاندارد بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه بافتی غنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای تحمیل کنید کدام ممکن است آن را فوق العاده خوشایند می تنبل!
 • همراه خود خیال دستی {در این} ظرف باقی مانده سبزیجات را بریزید!
 • می توانید وعده های غذایی را اجتناب کرده اند این اصل تهیه کنید – ساده فریتاتا را کنار هم قرار دادن کنید به همان اندازه پخته شوید، روی آن را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یخچال بگذارید. سپس روزی کدام ممکن است کنار هم قرار دادن مصرف کردن از حداکثر، طبق دستورالعمل زیر آن را بپزید!
 • برای منصفانه ناهار فوری در جاری حرکت، خنک را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود سالاد جانبی سرو کنید.

سرویس: ۱قالب | انرژی: ۱۸۷انرژی | کربوهیدرات ها: ۲۶g | پروتئین: ۸g | چربی: ۶g | چربی های اشباع شده: ۱g | چربی اشباع نشده: ۲g | چربی های تک غیر اشباع: ۳g | سدیم: ۳۶میلی خوب و دنج | پتاسیم: ۷۴۹میلی خوب و دنج | اساسی: ۴g | قند: ۶g