اصل تهیه آب تمشک | خورنده دلچسب


این پست قابل دستیابی است شامل پیوندهای تکیه کن باشد. شناخته شده به عنوان عالی عضو آمازون، من می خواهم اجتناب کرده اند خریدهای حرفه ای درآمد کسب می کنم. لطفا افشای من می خواهم را بیاموزید.

این اسموتی تمشک بهتر از صبحانه مفید، ناهار فوری هر دو میان وعده بعد اجتناب کرده اند ظهر است! این ساده همراه خود ۴ ماده {تشکیل شده است}: طیف گسترده ای از توت ها، موز، آب لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر بادام. این اسموتی طبیعی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گلوتن را دوست خواهید داشت! بهتر از نیمه؟ ساده در ۵ دقیقه کنار هم قرار دادن است!

دستور تهیه اسموتی موز و توت وگان آسان و سالم در یک فنجان

اصل تهیه اسموتی تمشک مفید راهی برتر برای از گرفتن عالی وعده غذایی مغذی در جاری حرکت است. پر اجتناب کرده اند میوه های اخیر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سادگی تهیه تبدیل می شود. این گیاه وگان، کودک پسند است را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملاً نیازی به کنار هم قرار دادن سازی ندارد. ممکن است نمی توانید اجتناب کرده اند شر این آب میوه خوش ذوق خلاص شوید!

فینال ویدیوی اصل وعده های غذایی!

اگر روز تمدید شده هر دو حتی هفته تمدید شده تری دارید، این زمان برتر برای لذت برداشتن اجتناب کرده اند این مجموعه سبک های خوش ذوق برای عالی وعده غذایی فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق است.

آب تمشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز مفید مطمئن است کدام ممکن است شیرینی ممکن است را برآورده می تدریجی – ما بیشتر اوقات آن را در صبح های شلوغ هر دو روزی کدام ممکن است من می خواهم خواستن به حداقل یک نوشیدنی بعد اجتناب کرده اند ظهر دارم مناسب می کنیم. این می تواند یک نوشیدنی فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست است کدام ممکن است روزی کدام ممکن است هستید کنار هم قرار دادن خوردن است!

👩🏽‍🍳 چرا این اصل وعده های غذایی پاسخ این است می دهد؟

 • آب میوه استوایی
 • دسر مفید
 • میان وعده سرراست بعد اجتناب کرده اند ظهر
 • چرخ دنده آسان
 • کودک پسند!
 • پر از همراه خود سبک تمشک
 • گیاهخواری را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گلوتن
 • می توان آن را همراه خود میوه های اخیر هر دو یخ زده مناسب کرد!

🥘 چرخ دنده تشکیل دهنده

اسموتی موز را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمشک تنها به ۴ ماده آسان خواستن دارد! برای عمیق درست چرخ دنده تشکیل دهنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید داده ها خورده شدن به مقوا اصل زیر مراجعه کنید.

مواد لازم برای دستور تهیه اسموتی آسان موز و توت سالم

تمشک منجمد: می توانید تمشک یخ زده را در بخش یخ زده خواربار فروشی بومی شخصی پیدا کنید. در صورت تمایل می توانید اجتناب کرده اند طیف گسترده ای از توت های اخیر نیز بیشترین استفاده را ببرید. اگر اجتناب کرده اند توت زرشکی اخیر استخدام می کنید به همان اندازه آب غلیظ تری داشته باشید، قابل دستیابی است خواستن به از جمله یخ اضافی داشته باشید.

موز: موز برای اسموتی میوه‌ها مفهوم‌آل است از به غلیظ شدن آن‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزودن شیرینی خالص کمک می‌تدریجی. عالی موز عظیم را به صورت ورقه ای پایین تر دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستقیماً اضافه کنید. هرچه رسیده تر باشد، اسموتی شیرین تر است. اگر موز اخیر توسط دست ندارید، می توانید اجتناب کرده اند پایین تر های موز یخ زده نیز بیشترین استفاده را ببرید.

لیموناد: آب لیموی اخیر به طرز باور نکردنی همراه خود توت ها خوشایند تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعادل خوبی اجتناب کرده اند شیرینی دارد. برای اکتسابی کمتر از آب لیموترش، آن را همراه خود کف کف دست هر دو مایکروویو به مدت ۱۵ ثانیه روی پیشخوان بغلتانید.

شیر بادام: این شیر طبیعی به این اسموتی توت خوش ذوق بافتی آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرمی می بخشد. من می خواهم شیر بادام شیرین نشده را برای زیرین نگه از گرفتن قندهای اضافه شده {در این} اصل طرفدار می کنم. علاوه بر این می توانید این شیر را همراه خود هر نوع شیری کدام ممکن است دوست دارید متفاوت کنید! شیر سویا شیرین نشده، شیر بادام هندی، شیر جو دوسر هر دو شیر نارگیل همگی خوشایند حرکت می کنند. علاوه بر این می‌توانید اجتناب کرده اند آب‌میوه‌هایی مشابه با آب پرتقال، آب سیب هر دو حتی آب نارگیل برای این مایع بیشترین استفاده را ببرید، با این حال {به خاطر داشته باشید} کدام ممکن است همراه خود این کار شکر بیشتری {در این} اصل اضافه می‌شود.

(اختیاری) شربت افرا: اگر جستجو در آبمیوه شیرین تری هستید، به سختی شربت افرا انتخاب خوبی برای عالی شیرین کننده اضافی است. طرفدار می‌کنم اجازه دهید آغاز شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر بار به سختی اضافه کنید به همان اندازه به مرحله شیرینی دلخواه برسید. علاوه بر این می توانید اجتناب کرده اند شکر نارگیل، عسل هر دو آگاو بیشترین استفاده را ببرید.

📖 تمایز ها

راه های فوق العاده خوبی برای سفارشی کردن این اصل وعده های غذایی موجود است! در همین جا برخی اجتناب کرده اند اسبابک ها مورد کنجکاوی ما آمده است:

 • آب توت فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمشک: عالی فنجان تمشک را همراه خود توت فرنگی یخ زده متفاوت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود چرخ دنده تولید دیگری ترکیب کردن کنید!
 • آب تمشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید انبه: ۱۲ فنجان انبه یخ زده را به این اصل اضافه کنید، سپس همراه خود چرخ دنده تولید دیگری ترکیب کردن کنید.
 • اسموتی شکلاتی توت: ۱-۲ قاشق غذاخوری پودر کاکائو شیرین نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱/۴ قاشق چایخوری عصاره وانیل را به بقیه چرخ دنده اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیب کردن کنید به همان اندازه ترکیب کردن شوند.
 • غلیظ کننده اضافه کنیدماست یونانی وانیلی، ماست طبیعی، بستنی آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماست یونانی آسان همگی در اسموتی تمشک-موز سبک a فوق العاده ای دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به غلیظ شدن آن کمک می کنند.
 • آب تمشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمشک: عالی فنجان تمشک را همراه خود عالی فنجان زغال اخته منجمد متفاوت کنید، سپس همراه خود سایر چرخ دنده ترکیب کردن کنید! برای این اصل می توانید اجتناب کرده اند بلوبری استاندارد هر دو رام نشده بیشترین استفاده را ببرید.
 • تمشک کاسه آب میوه: این نوشیدنی را در یک واحد کاسه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن موز، جو دوسر، نارگیل، توت اخیر، عسل، شربت افرا هر دو هر چیزی کدام ممکن است توسط دست دارید، بریزید.
 • اسموتی کلم تمشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسفناج: همراه خود از جمله مخلوطی اجتناب کرده اند برگ کلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسفناج، این اسموتی بی تجربه را مناسب کنید!
 • نقش ها اضافی: برخی اجتناب کرده اند این تاپینگ های خوش ذوق را در یک واحد اسموتی تمشک مفید بررسی کنید. چیپس آب نبات، به سختی عسل، کره آجیل برای چربی های مفید (کره بادام زمینی هر دو کره بادام هر ۲ برتر هستند)، دانه چیا، دانه کتان، محصولات اخیر مشابه با نعناع هر دو ریحان، آووکادو، سیب، شاه توت، هلو هر دو حتی آناناس. سبک برتر!
 • باکلاس پروتئین تمشک: در گذشته اجتناب کرده اند ترکیب کردن کردن، ۱ پیمانه اجتناب کرده اند پودر پروتئین وانیل طبیعی مورد کنجکاوی شخصی را اضافه کنید!

🔪 سوالات معمولاً پرسیده می شود

مناسب کردن این اسموتی تمشک تنها به ۲ مرحله آسان خواستن دارد!

مخلوط کردن چرخ دنده: همه چرخ دنده را به ترکیب کردن کن هر دو غذاساز همراه خود شتابزده اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنقدر هم بزنید به همان اندازه یکدست شود. در صورت لزوم شیرینی را به سبک ترتیب کنید – شربت افرا هر دو شیرین کننده های تولید دیگری را اضافه کنید به همان اندازه به ابعاد دلخواه شیرین شود.

میوه در مخلوط کن

ضخیم شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاها: اگر متوجه از حداکثر کدام ممکن است آب آن به سختی غلیظتر اجتناب کرده اند مقدار مشخص شده است، شیر بادام را اضافه کنید به همان اندازه به غلظت دلخواه برسد. پاهاش باحاله!

میوه ها در مخلوط کن له می شوند

سوالات معمولاً پرسیده می شود اصل العمل

چگونه آب تمشک را همراه خود شیر بادام نگهداری کنیم؟

برای نگهداری در یخچال: آب بقیه را در ظرف در بسته در یخچال به همان اندازه ۲۴ ساعت نگهداری کنید. در گذشته اجتناب کرده اند سرو حتما آنها را خوشایند هم بزنید چون در یخچال آب میوه کنار تبدیل می شود.

برای تثبیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشتی مجدد: علاوه بر این می توانید آن را به همان اندازه سه ماه فریز کنید. برای یخ زدایی، بگذارید تعدادی از ساعت روی پیشخوان هر دو عالی عصر در یخچال نگه دارد، سپس تعیین کنید دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرو کنید.

همراه خود آب تمشک سبزیجات چه تبدیل می شود؟

ممکن است می توانید این نوشیدنی سرراست را همراه خود هر چیزی سرو کنید! توسط خودم شناخته شده به عنوان برانچ هر دو میان وعده برتر است، آن را همراه خود عالی سالاد مفید، عالی ساندویچ خوش ذوق در کنار کنید، هر دو آن را شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند عالی برانچ هر دو برانچ بهتر همراه خود نان بررسی فرانسوی، پنکیک، تخم مرغ همزده را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره سرو کنید!

فواید آب توت چیست؟

این آب تمشک فوق العاده مفید است را انتخاب کنید و انتخاب کنید فواید زیادی دارد! این نوشیدنی سرشار اجتناب کرده اند ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده معدنی مشابه با کلسیم، پتاسیم، آنتی اکسیدان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین C است کدام ممکن است به آسانسور سیستم امنیت هیکل ممکن است {کمک می کند}.

آنها علاوه بر این سرشار اجتناب کرده اند فیبر رژیمی هستند کدام ممکن است برای سیستم گوارش ممکن است برتر است. سرانجام، این نوشیدنی کم انرژی است، به همین دلیل می توانید با بیرون بافت گناه اجتناب کرده اند آن شادی کنید. عالی وعده ۱۳۴ انرژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰ خوب و دنج فیبر دارد!

چگونه آب موز کرن بری را با بیرون دانه مناسب کنم؟

۲ راه برای امتحان کردن این موجود است:
۱) پس اجتناب کرده اند ترکیب کردن شدن آب، آن را در گذشته اجتناب کرده اند سرو اجتناب کرده اند صافی مشبک آسان کنید.
۲) اجتناب کرده اند ترکیب کردن کن همراه خود کیفیتی مشابه با ویتامیکس بیشترین استفاده را ببرید کدام ممکن است به معنای واقعی کلمه هستند دانه ها را دانش می تدریجی به همان اندازه مجبور نباشید آنها را آسان کنید!

💭 رهنمودها تخصصی

 • اگر اجتناب کرده اند طیف گسترده ای از توت های اخیر استخدام می کنید، در گذشته اجتناب کرده اند یخ زدایی، ۱ فنجان یخ را به ترکیب کردن کن اضافه کنید به همان اندازه آب آن غلیظ شود.
 • به سادگی می توانید همراه خود مخلوط کردن های مختلف سفارشی کنید به همان اندازه سبک لذیذتری را اضافه کنید!
 • اجتناب کرده اند افزودن شربت افرا به همان اندازه روزی کدام ممکن است آب آن را ترکیب کردن نکرده اید – قابل دستیابی است میوه به ابعاد ای شیرین باشد کدام ممکن است به آن است خواستن نداشته باشید!
دستور تهیه اسموتی موز و توت وگان آسان و سالم در یک فنجان

🥤 اصل العمل های تا حد زیادی اسموتی مفید!

اگر این اصل وعده های غذایی را امتحان کرده اید، لطفا به آن است امتیاز دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بازخورد زیر به من می خواهم اطلاع دهید کدام ممکن است چگونه این اصل پخته شده است!

علاوه بر این می توانید دنبال کنید fbرا انتخاب کنید و انتخاب کنید توییتررا انتخاب کنید و انتخاب کنید اینستاگرام، را انتخاب کنید و انتخاب کنید پینترست برای دیدن غذاهای خوش ذوق، مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوادگی تا حد زیادی!

📋 مقوا اصل وعده های غذایی

اصل تهیه آب تمشک

این اسموتی تمشک بهتر از صبحانه مفید، ناهار فوری هر دو میان وعده بعد اجتناب کرده اند ظهر است! این ساده همراه خود ۴ ماده {تشکیل شده است}: طیف گسترده ای از توت ها، موز، آب لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر بادام. این اسموتی طبیعی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گلوتن را دوست خواهید داشت! بهتر از نیمه؟ ساده در ۵ دقیقه کنار هم قرار دادن است!

زمان کنار هم قرار دادن سازی۵ از محسوس

کل زمان۵ از محسوس

عالی مسیر: صبحانه، ناهار، نوشیدنی، تنقلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنقلات

ظرف ها: آمریکایی، گیاهخوار

رژیم غذایی: با بیرون گلوتن، کم انرژی، کم چرب، کم لاکتوز، وگان، وگان

سهام: ۲ سهمیه ها

انرژی: ۱۳۴انرژی

 • اگر اجتناب کرده اند طیف گسترده ای از توت های اخیر استخدام می کنید، در گذشته اجتناب کرده اند یخ زدایی، ۱ فنجان یخ را به ترکیب کردن کن اضافه کنید به همان اندازه آب آن غلیظ شود.
 • همراه خود کم هر دو بیش از حد کردن مقدار شربت افرا، شیرینی را مطابق ذائقه شخصی ترتیب کنید. ملاحظه: داده ها خورده شدن ای برای ادغام کردن شربت افرا نمی شود.
 • هر شیر طبیعی همراه خود این اصل العمل واقعاً کار می کند.
 • برای افزایش پروتئین، عالی قاشق پودر پروتئین وانیل اضافه کنید.

سرویس: ۱فنجان | انرژی: ۱۳۴انرژی | کربوهیدرات ها: ۲۹g | پروتئین: ۳g | چربی: ۲g | چربی های اشباع شده: ۱g | چربی اشباع نشده: ۱g | چربی های تک غیر اشباع: ۱g | سدیم: ۱۶۴میلی خوب و دنج | پتاسیم: ۴۰۱میلی خوب و دنج | اساسی: ۱۰g | قند: ۱۳g