اجرای لایروبی در رودخانه های اولویت دار مازندران


به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، حسینعلی محمدی مدیرکل مدیریت بحران مازندران حفر رودخانه های استان را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: با توجه به بارندگی در این فصل از سال و احتمال طغیان رودخانه ها، تعمیق رودخانه ها بیشتر شده است. در کنار ما است. دستور کار

وی گفت: در این زمینه بحث لایروبی رودخانه های اولویت دار ادامه دارد. زیرا لایروبی یکی از مهمترین مسائلی است که باید جدی گرفته شود.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران تصریح کرد: توجه مردم به تذکرات مهم است، وقتی تذکر مدیریت بحران داده می شود توجه مردم ضروری است.

محمدی یادآور شد: موضوع دیگر بیمه مسکن است که در روستاها انجام می شود و امیدواریم مردم در شهرها نیز به این امر توجه کنند.

وی از پرهیز مردم و مسافران در این مدت از تردد و برپایی چادر در بستر رودخانه ها و جاده های استان خبر داد و افزود: رانندگان در هنگام رانندگی به ویژه در بزرگراه ها مراقب باشند.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: دامداران دام های خود را در مکان های امن و دور از بستر و حاشیه رودخانه ها، مسیل ها و ارتفاعات نگهداری کنند.

محمدی گفت: کوهنوردان و گردشگران با توجه به پیش بینی رعد و برق و بارش سیل آسا از صعود به ارتفاعات و همچنین سفر و چادر زدن در دره های استان خودداری کنند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید