اجرای طرح گفتمان فاطمی در کهگیلویه و بویراحمد


به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، عاطفه سادات مدبرنژاد در جلسه کارگروه زنان و دفاع مقدس از اجرای طرح جهانی گفتمان فاطمیه در استان خبر داد و گفت: سبک زندگی غربی مشکلات زیادی را ایجاد کرده است. بنابراین در جامعه به منظور حفظ و تحکیم هویت اسلامی ایرانی،

آگاهی بخشی و تقویت سبک زندگی اسلامی و دستاوردهای آن اجرای طرح گفتمان فاطمی است.

سرپرست امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد به گفتمان جهانی فاطمی اشاره کرد و گفت: سبک زندگی حضرت فاطمه (س) و سرمشق سازی ویژگی های علمی و رفتاری این بانوی بزرگوار به عنوان یک سبک زندگی اسلامی است. بهترین نسخه است

وی به بیانات مقام معظم رهبری در بیانات درباره گام دوم انقلاب و سبک زندگی اسلامی اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب بیان کردند که سبک زندگی غربی باعث شده است. مشکلات زیاد است و باید در این زمینه کاری کرد.

وی بیان کرد: به همین منظور طرح گفتگوی جهانی فاطمی در دستور کار قرار گرفت و اجرایی می شود.

در ادامه سرهنگ امیرعباس اسمند در خصوص اجرای طرح گفتمان فاطمی افزود: تاکنون طرح های مختلفی برای ترویج سبک زندگی اسلامی اجرا شده است اما این طرح با طرح های قبلی و برای اجرای گفتمان فاطمی متفاوت است. برای اجرای موفق طرح، محتوا باید نیازمند ایجاد و شبکه سازی باشد.حتی در دورافتاده ترین نقطه استان.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: خلأهای فرهنگی و هویتی بسیاری توسط دشمنان ما ایجاد شده است که امیدواریم از سیره حضرت فاطمه زهرا(س) الهام شود. (س) و حضرت زینب (س) و با بصیرت افزایی، شناخت و انتقال این دو الگوی ارزشمند می تواند جامعه را احیا کند و در مقابله با آسیب های اجتماعی گام بردارد.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید