اجتناب کرده اند بازو دادن حساسیت در آلت تناسلی: پاسخ هایی کدام ممکن است خواستن دارید

همراه خود افزایش سن، آلت تناسلی به حساس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک کمتر ظریف تبدیل می شود، چون آن است {در سراسر} هیکل این در حال وقوع است. متأسفانه، متنوع اجتناب کرده اند پسران نیز قابل انجام است در اوایل مسکن شخصی دچار کاهش حساسیت آلت تناسلی شوند. برخی اجتناب کرده اند توضیحات این امر را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این راه رفع های دقیق در همین جا مورد بحث قرار می گیرند. همراه خود بالا قدم گذاشتن سن، آلت تناسلی شبیه بقیه هیکل آغاز به اجتناب کرده اند بازو دادن موجوی جوانی شخصی می تدریجی کدام ممکن است در نتیجه مشکلاتی شبیه اجتناب کرده اند بازو دادن حساسیت آلت تناسلی تبدیل می شود. اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، کاهش حس هر دو گزگز در آلت تناسلی می‌تواند بر پسران جوان‌تر نیز تأثیر بگذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه ۸۷ سهم اجتناب کرده اند پسران گزارش می‌دهند کدام ممکن است اجتناب کرده اند اوایل بلوغ دچار این اشکال شده‌اند. معمولاً کاهش حس به ۱ آسیب فیزیکی هر دو اشکال پزشکی هر دو حتی استفاده بیش اجتناب کرده اند حد درمورد تبدیل می شود. در متنوع اجتناب کرده اند اسبابک ها می توان حساسیت را افزایش بخشید. در همین جا برخی اجتناب کرده اند شایع ترین توضیحات اجتناب کرده اند بازو دادن بافت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقداماتی کدام ممکن است پسران می توانند برای معکوس کردن وضعیت انجام دهند، معرفی شده است شده است.

۱) ناامیدی، یکی اجتناب کرده اند شایع ترین مشکلات روانی در ملت، ممکن است آلت تناسلی خواهید کرد را خرس تاثیر قرار دهد. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است ناامیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر مشکلات سلامت روان بر مرحله سروتونین را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت خواهید کرد برای لذت برداشتن اجتناب کرده اند مسکن تأثیر می گذارد، حتی حساس را انتخاب کنید و انتخاب کنید حساسیت را می توان کاهش داد از ناامیدی ممکن است قابلیت خواهید کرد برای تخصص احساسات جنسی را مختل تدریجی. اگرچه پسران قابل انجام است در موقعیت به تحمیل نعوظ باشند، با این حال اگر ناامیدی زمینه ای وجود داشته باشد، قابل انجام است به پتانسیل مناسب شخصی نرسد.

۲) سطوح زیرین تستوسترون هر دو شبیه به طور کدام ممکن است معمولاً به آن است “t low-t” مشاوره تبدیل می شود، یکی اجتناب کرده اند توضیحات اصلی اجتناب کرده اند بازو دادن حساسیت آلت تناسلی است. توضیحات زیادی برای کاهش تستوسترون موجود است، شبیه دیابت، مشکلات وزنی، رژیم غذایی نامناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند تنباکو، داروها مخدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید الکل. مرحله تستوسترون در پسران در سطوح مختلف مسکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنین مختلف اصلاح می تدریجی، با این حال انواع سبک مسکن نیز موقعیت مهمی ایفا می تدریجی. بازی بیش از حد، تازه وعده های غذایی مصرف کردن، مصرف کننده با دقت را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصراف سیگار ممکن است تمایز بزرگی تحمیل تدریجی.

۳) ضربه فیزیکی در کشاله ران ممکن است به احساس عصبی آسیب برساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث اختلال کار کردن لامسه شخص در آن ناحیه شود. خوشبختانه، همراه خود افزایش اعصاب، بافت بیشتر اوقات به حالت روال باز می گردد. ضمانت اجتناب کرده اند جریان خون صحیح در ناحیه برای ترمیم احساس شکسته فوق العاده ضروری است.

۴) نوروپاتی هر دو آسیب اعصاب محیطی در مبتلایان تحت تأثیر بیماری های سیستمیک شبیه دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مولتیپل اسکلروزیس (MS) شایع است. پایانه های عصبی اندام ها اجتناب کرده اند جمله آلت تناسلی را خرس تأثیر مکان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث عدم حساسیت هر دو گزگز تبدیل می شود.

۵) جلب توجه ملاحظه است، بی حسی هر دو اجتناب کرده اند بازو دادن حساسیت آلت تناسلی ممکن است فقط همراه خود نشستن تمدید شده مدت روی عالی صندلی تحمیل شود. در یک واحد مکان خاص، وزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار هیکل ممکن است به ناحیه تناسلی فشار بیاورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است برای تحمل آن مرتب سازی وزن طراحی نشده است، قابل انجام است بافت کنید آلت تناسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناحیه تناسلی شخصی بی حس شدند. اگر عالی کارمند کم تحرک هستید، اسناد پیشنهاد می کنند هر ساعت ۱۰ دقیقه اجتناب کرده اند میز شخصی در اطراف شوید به همان اندازه به سختی بازی کنید. همراه خود برای درمان این موضوع، اگر دوچرخه رانندگی مشتاق هستید، روی عالی صندلی فوق العاده با کیفیت صنعتی کنید هر دو مسافت های مختصر تری را دوچرخه رانندگی کنید به همان اندازه به آلت تناسلی شخصی آسیب نرسانید.

در متنوع اجتناب کرده اند مواردی کدام ممکن است پسران به همان اندازه حدودی حساسیت شخصی را در ناحیه تناسلی اجتناب کرده اند بازو داده اند، اجتناب کرده اند لوسیون سلامت آلت تناسلی استفاده تبدیل می شود (مشاوران بهداشت روغن Man 1 Man Oil را پیشنهاد می کنند کدام ممکن است اجتناب کرده اند تذکر علمی ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسل کننده بودن آن روی منافذ و پوست ملایم شده است) همراه خود ال آرژنین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ال کارنیتین ممکن است کمک تدریجی. این اسیدهای آمینه محافظ عصبی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیق نماد داده است کدام ممکن است آنها به ترمیم احساس عصبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حس در {افرادی که} آسیب عصبی دیده اند کمک می کنند. جدا از این، این لوسیون بهزیستی خاص عالی سلاح a فوق العاده است کدام ممکن است شامل ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها مغذی حیاتی برای سلامت منافذ و پوست در ناحیه صمیمی است، شبیه ویتامین C برای ساخت کلاژن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره شیا کدام ممکن است منافذ و پوست را مرطوب می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث نرمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لطافت منافذ و پوست تبدیل می شود. تمیز. برای بهزیستی جذاب، منافذ و پوست آلت تناسلی را تازه، خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیدراته حفظ کنید.