اجابت مزاج “خالص” چیست؟

هر وقت امتحان جدیدی میدم همین پرس و جو رو میپرسم…

“روزانه تعدادی از بار مدفوع می کنید؟ خواه یا نه مخاط، خون، اسهال یا یبوست می بینید؟”

مدفوع، کود، مدفوع، گه، مدفوع، کود، BM، #۲، کود، مدفوع، را انتخاب کنید و انتخاب کنید محتویات روده همه مشابه هستند. من می خواهم اجتناب کرده اند همه این عبارات استفاده می کنم از به طور معمول است مشتریان من می خواهم نمی دانند مدفوع یا مدفوع چیست. اگر نتوانم با مشتریانم ارتباط برقرار کنم، قادر نیستم به آنها کمک کنم.

مدفوع تشکیل آب، فیبر غیرقابل هضم، غذای هضم نشده، سلول های روده ریخته شده، میکرو ارگانیسم های خشمگین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی فایده، صفرا را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلبول های بنفش فرسوده است. مدفوع استاندارد باید اسپرسو ای غیر مستقیم به اسپرسو ای غیر مستقیم به اسپرسو ای، تعیین کنید با این حال ۹ جذاب یا خیلی احساسی، استوانه ای تعیین کنید با این حال اجتناب کرده اند هر ۲ طرف تمیز نباشد، نسبتاً دست و پا گیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پر هیکل باشد با این حال فشرده نباشد، به سادگی قابل از بین بردن باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید از نزدیک ناسالم بو نباشد. هر مدفوع باید خوب تکه را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مقیاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین کنید خوب موز باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در انتها باریک شود. به طور معمول است هنگامی کدام ممکن است مدفوع در باتلاق رفع تبدیل می شود، این امر قابل ملاحظه نیست. برخی اشخاص حقیقی بافت می کنند کدام ممکن است مدفوع شناور تبدیل می شود از هیکل تمام چرخ دنده معدنی وعده های غذایی را توسل به می تدریجی. برخی تولید دیگری معتقدند کدام ممکن است صندلی باید غرق شود. به نظرم مهم اینه کدام ممکن است روی صندلی حباب هوا نباشه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مثل سنگ توی باتلاق نیفته. باید جایی {در این} بین باشد.

انحراف غیر رسمی اجتناب کرده اند این نمونه باورپذیر است. هر گونه انحراف مزمن اجتناب کرده اند الگوی فوق مفید نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید معامله با شود.

خارق العاده است کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند مردمان حتی به اقدامات روده شخصی در باتلاق به نظر می رسید نمی کنند. خیلی حیاتی است. اگر مطالعه مدفوع را یاد بگیرید، ممکن است چیزهای زیادی با توجه به سلامت ممکن است بدیهی تدریجی. هضم در حال وقوع است شرم آور است کدام ممکن است انواع به سختی اجتناب کرده اند ما نخواهیم شد با بیرون خجالت با توجه به آن صحبت کنیم. مثلا:

o هوا یا حباب های فعلی در مدفوع ممکن است به این تکنیک باشد کدام ممکن است ما در روده یا فلور روده دچار عدم تعادل هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید میکرو ارگانیسم های ساخت کننده بنزین بیش اجتناب کرده اند حد انبساط می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید با فلور مفید روده رقبا می کنند.

حمله ها متناوب اسهال را انتخاب کنید و انتخاب کنید یبوست ممکن است ناشی اجتناب کرده اند سندرم روده تحریک پذیر، واکنش آلرژیک غذایی، گوشت بنفش، ادویه جات ترشی جات، قند، الکل، استرس، ضعیف فیبر، عادات نامنظم روده باشد.

o رنگ: مدفوع معمولاً به رنگ وعده های غذایی است.

o یبوست ممکن است رخ دهد کدام ممکن است در نتیجه نهفتگی شود – وجود توده ای اجتناب کرده اند مدفوع در رکتوم کدام ممکن است برای از بین بردن آن خیلی غول پیکر است. افتادگی معمولاً نتیجه عادات ناسالم روده، رژیم غذایی گمشده مایعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر، پروتئین بیش از حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزش جسمی کافی نیست.

o اسهال، چه حاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه مزمن، ممکن است ریتم خالص روده را مختل کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث بی نظمی شود. این اراده به این تکنیک باشد کدام ممکن است روده غول پیکر ممکن است {به درستی} کار نمی شود. روده غول پیکر به فرماندهی بردن آب اضافی اجتناب کرده اند مدفوع است. اسبابک ها استثنا ممکن است برای ادغام کردن مسمومیت غذایی، غیر لیبرال لاکتوز، اضطراب، استرس، آنتی اسیدهای بیش از حد، آنتی بیوتیک ها، انگل هایی معادل ژیاردیا یا کوکسیدیا، بالانتیدیا، کوکسیدوئیدیومیکوزیس یا سایر انگل ها، ویروس ها، انبساط بیش اجتناب کرده اند حد میکرو ارگانیسم ها، بیماری التهابی روده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سندرم روده تحریک پذیر باشد. خوب روده مفید به حدود خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم لیتر خواستن دارد کدام ممکن است آن را در ۱ فنجان مدفوع متراکم کنید. این خیلی خارق العاده است.

خون بنفش روشن (خونریزی به به نظر می رسد بنفش روشن) ممکن است سیگنال ای اجتناب کرده اند هموروئید، کولیت، بیماری کرون، سندرم روده تحریک پذیر، بیشتر سرطان ها روده غول پیکر باشد، یا ممکن است ناشی اجتناب کرده اند مسدود شدن مدفوع اجتناب کرده اند رکتوم باشد کدام ممکن است به ما می گوید آب بیشتری بنوشیم.

o مدفوع با بوی ناسالم – پروتئین بیش اجتناب کرده اند حد، عدم تعادل فلور.

o اگر مدفوع سیاه، قیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبنده باشد (به تماس گرفتن ملنا)، بالقوه است به معنای خونریزی اجتناب کرده اند روده نوزاد باشد. بیشتر اینها مدفوع معمولا بوی ناسالم مشخصی دارند. اگر تا به فعلی بوی سگ تحت تأثیر پارو، کرونا یا روتاویروس را حس کرده اید، می فهمید منظورم چیست.

o مدفوع بی تجربه روشن – قند، میوه یا سبزیجات بیش از حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید غلات یا نمک کافی (یا علف بیش از حد در حیوانات) مخاط ممکن است دیورتیکولیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک روده را {به دلیل} واکنش آلرژیک یا انگل بدیهی تدریجی.

o مدفوع چرب یا چرب کدام ممکن است معمولاً شناور است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است غول پیکر باشد، ممکن است به این تکنیک باشد کدام ممکن است پانکراس یا روده نوزاد ممکن است به مقیاس کافی خوشایند کار نمی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنزیم های گوارشی به مقیاس کافی آزاد نمی شود. مدفوع استاندارد تشکیل حدود ۱ نسبت چربی است. هنگامی کدام ممکن است این نسبت به حدود ۷ نسبت افزایش خواهد یافت، مدفوع چرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرب به نظر می رسد مانند است. به این حالت استئاتوره می گویند. وعده های غذایی پرچرب ممکن است باعث آن شود، با این حال باید موقتی باشد.

o مدفوع رنگ پریده یا آلودگی رس بالقوه است به این تکنیک باشد کدام ممکن است کیسه صفرا یا کبد ممکن است {به درستی} کار نمی شود.

مدفوع نازک یا روبان معادل بالقوه است به این تکنیک باشد کدام ممکن است ممکن است خوب پولیپ یا انبساط در موجود در روده غول پیکر یا راست روده دارید.

o وجود وعده های غذایی: اگر مدفوع به سادگی از بین بردن تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانید تکه های وعده های غذایی را ببینید، بالقوه است غذای شخصی را به مقیاس کافی مناسب نجوید. این اراده باعث GERD، سوزش اوج دل، نفخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسهال شود.

o مدفوع بنفش یا سرخابی – بلع چغندر.

o مدفوع فوق العاده تیره: شراب بنفش بیش اجتناب کرده اند حد، نمک بیش از حد در رژیم غذایی، ضعیف سبزیجات. زغال اخته، پپتو بیسمول (بیسموت فعلی در آن) را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرص های آهن نیز می توانند مسئله تیره شدن مدفوع باشند.

عادات خالص روده ۹ تنها استاندارد اقامت را افزایش می بخشد، اما علاوه بر این به پیشگیری اجتناب کرده اند چندین بیماری رایج معادل دیورتیکولیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید انسداد مدفوع نیز {کمک می کند}. سنگ کیسه صفرا، آپاندیسیت، بیشتر سرطان ها روده غول پیکر، فتق هیاتال، دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری قلبی نیز با استاندارد اقدامات روده را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهایی کدام ممکن است بر آن تأثیر می‌گذارند مرتبط هستند.

انواع دفعات مدفوع: روزانه خوب تا ۲ اجابت مزاج با مقیاس متداولمفید فکر تبدیل می شود. اجابت مزاج خوب روز {در میان} یا خوب یا ۲ بار در هفته ممکن است خطرناک باشد از محتویات روده سموم را اجتناب کرده اند طریق غشاهای مخاطی به هیکل باز می گرداند. ممکن است باید این سطل زباله را در حرکت حفظ کنید!

بی اختیاری مدفوع (اسهال غیرقابل مدیریت) باید توسط خوب متخصص معامله با شود. با این علامت خاص (را انتخاب کنید و انتخاب کنید سندرم روده تحریک پذیر) من می خواهم بیشتر اوقات به حداقل یک انگل روده مبتلا می شوم. خوب یا ۲ ویال قطره پاتوژن روده معمولاً در پاکسازی این چیزها فوق العاده برتر حرکت می تدریجی.

عادات مفید روده:

معمولا روزی اجتناب کرده اند روز موجود است کدام ممکن است احتمال اجابت مزاج در ممکن است اصولاً است. در پیش سوراخ بینی این دوران، فرد مبتلا باید ورزش هایی را انجام دهد کدام ممکن است اقدامات خالص روده را الهام بخش می تدریجی. علاوه بر این حیاتی است کدام ممکن است فرد مبتلا نیاز به از بین بردن مدفوع را پیش آگهی داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلافاصله به آن است پاسخ دهد. بدون در نظر گرفتن مدفوع تمدید شده‌تر در راست روده نگه دارد، رکتوم آب بیشتری اجتناب کرده اند آن توسل به می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید از بین بردن آن را دردسرساز‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دردسرساز‌تر می‌تدریجی.

نیاز به اجابت مزاج بیشتر اوقات در صبح شدیدتر است: ساده بلند شدن باعث حرکت روده غول پیکر تبدیل می شود. شکم علاوه بر این هنگامی کدام ممکن است بعد اجتناب کرده اند وعده های غذایی منبسط تبدیل می شود سیگنالی کشتی می تدریجی. این رفلکس شکم دلیلی است کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویژه به ویژه کودکان سریع پس اجتناب کرده اند صرف وعده های غذایی به اتاق استراحت وارد شدن خواستن دارند. رفلکس با افزایش سن ضعیف تبدیل می شود، کدام ممکن است تأمین مشکلات یبوست است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است است کدام ممکن است عادات خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملایم روده {کمک می کند}.

ملین ها: برخی مبتلایان آنقدر راضی شدند کدام ممکن است {هر روز} به ملین خواستن دارند کدام ممکن است می ترسند آنها را انصراف کنند. زمان می برد تا تنظیم رژیم غذایی بر روده تأثیر بگذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روده ریتم خالص شخصی را بازیابد. صبور باش. تنقیه راه رفع بهتری است.

اقدامات مفید روده درهم آمدن است خوردن بخشها زیادی مایعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای دست و پا گیر است. فرد مبتلا باید روزانه ۲ تا سه لیتر مایع بنوشد. فله اجتناب کرده اند غذاهای تصفیه نشده به بازو می آید. سبوس جو دوسر، سبوس گندم، برنج اسپرسو‌ای، سبزیجات بی تجربه، سیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلابی الگوی‌هایی اجتناب کرده اند غذاهای پرفیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بقیه هستند.

برخی اجتناب کرده اند مبتلایان اجتناب کرده اند افزودن فرآورده های فله ای پسیلیوم درآمد می برند، برخی تولید دیگری دریافتند کدام ممکن است پسیلیوم باعث نفخ از حداکثر تبدیل می شود. برای این اشخاص حقیقی، افزودن بذر کتان مناسب (با بیرون جویدن بخورید) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبوس {کمک می کند}. را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب فنجان ۸ اونس اسپرسو در صبح بیشتر اوقات به اشخاص حقیقی {کمک می کند} تا اجابت مزاج مشترک داشته باشند.

ملین های خالص عبارتند اجتناب کرده اند:

o خمیر ضد یبوست

اوه اسپرسو

o DSS (دیوکتیل سدیم سولفوسوکسینات)

o شیاف گلیسیرین

o Nature’s Sunshine LBS II (برتر)

o تنقیه های روغنی

o آب آلو

o شستشو با محلول نمک

تنقیه ناوگان ساده برای انسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سگ استفاده تبدیل می شود. آنها برای گربه ها فوق العاده سمی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانند آنها را بکشند. این ها را می توان به طور معمول است استفاده کرد، با این حال تنقیه های عکس کدام ممکن است با توجه به آنها صحبت می کنیم برای نیازها درمانی بیشتر هستند.

تنقیه صابونی بالقوه است به سختی برای روده سخت باشد. ساده در مواقع لزوم اجتناب کرده اند اینها بیشترین استفاده را ببرید

برخی ایده ها با توجه به سوئیچ میکرو ارگانیسم های روده: روده تحتانی مفید خانه میلیاردها میکرو ارگانیسم مفید روده یا میکرو فلور است. این میکرو ارگانیسم ها متعلق به سویه های Lactobacillus acidophilus را انتخاب کنید و انتخاب کنید Lactobacillus bifidus هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نوزادان اجتناب کرده اند طریق شیردهی به روده ما منتقل شدند. هیکل در سطوح پایانی هضم اجتناب کرده اند L. acidophilus را انتخاب کنید و انتخاب کنید L. bifidus استفاده می تدریجی کدام ممکن است در صورت خواستن ساخت مثل می کنند تا در توافق مناسب با هیکل باقی بمانند.

هنگامی کدام ممکن است میکرو ارگانیسم های خوشایند {نمی توانند} شخصی را محافظت کنند، میکرو ارگانیسم های ناسالم بر روده غلبه می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث عدم تعادل در فلور روده می شوند کدام ممکن است در نتیجه بیماری های زیرین روده، نفخ، اسهال، سندرم روده تحریک پذیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری کرون تبدیل می شود. عواقب تخریبی ناشی اجتناب کرده اند میکرو ارگانیسم های خطرناک در روده نه اغلب در آغاز این عدم تعادل پیش آگهی داده تبدیل می شود. عوارض، عفونت‌های پوستی، نقطه ضعف را انتخاب کنید و انتخاب کنید یبوست نیز می‌توانند اجتناب کرده اند علائم کاهش میکرو ارگانیسم روده باشند.

دلیل برای عدم تعادل در فلور روده چیست؟

o سموم، به طور قابل توجهی داروهایی معادل آنتی بیوتیک ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده مخدر.

اسهال از حداکثر می‌تواند به این میکرو ارگانیسم‌های مفید آسیب برساند یا اجتناب کرده اند بین ببرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به میکرو ارگانیسم‌های خطرناک اجازه دهد تا ساخت محصولات جانبی معادل آمونیاک، پورین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتیونین را کدام ممکن است در پایان می‌تواند باعث بیشتر سرطان ها روده غول پیکر شود، مدیریت کنند.

o روزه داری علاوه بر این ممکن است میکرو ارگانیسم های مفید را اجتناب کرده اند بین ببرد، از در کل روزه داری بخشها زیادی سم اجتناب کرده اند غدد لنفاوی به روده غول پیکر ریخته تبدیل می شود. روزه‌داری، رژیم‌های غذایی خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات مصرف کردن نیز گمشده غذاهایی هستند کدام ممکن است میکرو ارگانیسم‌های خوشایند از آنها انبساط کنند.

o استفاده اجتناب کرده اند تنقیه باعث کاهش میکرو ارگانیسم های مفید نیز تبدیل می شود، مخصوصاً هنگام استفاده اجتناب کرده اند آب کلر.

برای ترمیم میکرو ارگانیسم های روده، تعدادی از تنقیه اسیدوفیلوس مایع یا اسیدوفیلوس خشمگین انجام دهید. این محصولات باید در یخچال نگهداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خریداری شوند. محصولات خارج اجتناب کرده اند کابینت برای سوئیچ فلور روده کارآمد نیستند. علاوه بر این می توانید تعدادی از قاشق غذاخوری ماست پرانرژی آسان را به در کنار خوب قاشق غذاخوری اسیدوفیلوس مایع در ترکیب کردن تنقیه شخصی ترکیب کردن کنید. مقداری آب خوب و دنج اضافه کنید، با این حال ترکیب کردن را خوب و دنج نکنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آب کلردار استفاده نکنید. پس اجتناب کرده اند ترکیب کردن کردن، آن را در کیسه تنقیه بریزید. برای بیشتر اینها تنقیه ها، اجتناب کرده اند آب کمتری بیشترین استفاده را ببرید (فقط یک-۲ فنجان) را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایع را به مدت ده دقیقه در روده غول پیکر حفظ کنید تا میکرو ارگانیسم های مفید در روده حرکت کنند. این راه {تضمین می کند} کدام ممکن است خوب سنت مفید در روده منتشر شده تبدیل می شود.

علاوه بر این می توانید خوب یا ۲ روز قبل از امروز اجتناب کرده اند افطار، L. acidophilus را انتخاب کنید و انتخاب کنید L. bifidus را به رژیم غذایی شخصی اضافه کنید. اجتناب کرده اند دوزهای مکرر طبق دستورالعمل بطری خوب بار در هفته به مدت حدود ۵ هفته بیشترین استفاده را ببرید.

FOS (فروکتوالیگوساکاریدها) نیز برای ترمیم فلور روده خوشایند هستند. اینها قندهای با زنجیره بلند هستند کدام ممکن است فلور دلپذیر را خورده شدن می کنند. می توانید این قرص را به صورت غلیظ بخرید یا سیب، کنگر اورشلیم یا گلابی بیش از حد بخورید. این وعده های غذایی تشکیل بخشها بالایی اجتناب کرده اند FOS هستند.

خوشایند… این شبیه به مدفوع است. (بعضی اشخاص حقیقی همه عامل را خیلی انتقادی می گیرند.)