آینده بسیار خوب و روشنی در انتظار کشور است/ جمهوری اسلامی به اوج برنامه ریزی شده خود نزدیک می شود


فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه دشمن در جنگ ترکیبی همه نیروها را به میدان آورده است، گفت: دشمن همه ابزار خود را به کار انداخته تا ایرانی مقتدر و صادق شکل نگیرد. .

به گزارش ایرنا، سردار حسین اشتری افزود: امنیت بزرگترین نعمت یک کشور است و امروز ایران به برکت شهدا کشوری امن در منطقه است. خاورمیانه ناامن است.

وی تاکید کرد: دشمنان در توطئه های اخیر شکست خوردند و مردم از دشمنان جدا شدند، مردم به خوبی می دانند که اگر امنیت نباشد دیگر عرصه های زندگی مختل می شود.

اشتری تصریح کرد: با وجود مشکلات معیشتی و اقتصادی، آینده بسیار خوب و روشنی پیش روی کشور است و همه اقوام و مذاهب حول محور استقلال و اقتدار دینی متحد شده اند و جمهوری اسلامی به اوج خود نزدیک می شود و ما بر حق هستیم. راه و به یاری خدا ایمان راسخ داریم.

وی افزود: نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس ۸ هزار شهید و در مقابله با گروهک های ضد انقلاب، جنایتکاران و قاچاقچیان حدود ۵ هزار شهید تقدیم کرد.

فرماندهی انتظامی کشور با بیان اینکه پیام و آرزوی امروز شهدا عدم انحراف از مسیر ولایت و مسیر عزت و پیشرفت ملی است، گفت: شهدا جان خود را فدای عزت نظام جمهوری اسلامی کردند و پاسدار آن شدند. ارزش ها، حفظ شعائر و آرامش در جامعه.

اشتری یادآور شد: اگر مدافعان حرم نبودند، حادثه تروریستی حرم شاهچراغ در سایر نقاط کشور نیز تکرار می شد. تروریست ها علاوه بر حرم شاهچراغ نقشه های دیگری هم داشتند که با هوشیاری اطلاعات خنثی شد.

فرماندهی انتظامی کشور با توجه به اهمیت برگزاری مجالس و بیان شهدا خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ و ایثار در کشور برابر با مقابله با آسیب های اجتماعی و ترویج فرهنگ عمومی است.

وی گفت: دومین کنگره سراسری شهدای استان کوم پنجشنبه هفته جاری در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.

اشتری با اشاره به جایگاه استان قم در شکل گیری انقلاب اسلامی ادامه داد: قم به برکت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س)، علما و حوزه های علمیه نقش بسزایی در شکل گیری انقلاب داشتند و در دوران هشتم سالها جنگ تحمیلی رزمندگان این استان نیز شهدای زیادی از دست دادند و به میهن اسلامی منتقل شدند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور خاطرنشان کرد: امروز کسانی که برای رفاه و آسایش مردم تلاش کردند مشغول جهاد هستند که یکی از نمونه های آن نیروی انتظامی در سراسر کشور است.