آیا می توانم iPhone خود را حتی زمانی که خاموش است پیدا کنم؟ این سریعترین راه است


آیفون 13 پرو ، سیرا بلو

iPhone 13 Pro ، Sierra Blue

استفان شنکلند / CNET

اپل پیشرفت های بزرگی در این زمینه انجام داده است منو پیدا کن این سرویس از آنجا که Find My iPhone و Find My Friends را در یک برنامه در سال 2019 ادغام می کند. یکی از ویژگی های اضافه شده قابلیت ردیابی شما است. آیفون حتی وقتی خاموش است ، که همراه آن راه اندازی می شود iOS 15 در سپتامبر.

این راهنما همه چیز را که باید در مورد استفاده از برنامه My Search اپل بدانید به شما می گوید. اول از همه ، مطمئن شوید که رمز عبور را تعیین کرده اید. به این ترتیب ، اگر شخصی تلفن شما را بدزدد ، نمی تواند به اطلاعات شخصی گنجینه دسترسی پیدا کند. چند دقیقه وقت بگذارید تا مطمئن شوید جستجوی من روشن است تا بهترین شانس را برای بازگرداندن تلفن خود داشته باشید.

بیشتر بخوانید: آیفون 13 در مقابل آیفون 13 مینی: تلفن هوشمند کوچکتر اپل به من اطمینان نمی دهد


در حال بازی:
این را ببینید:

راهنمای خرید: بهترین مدل های آیفون در سال 2021


7:37

گذرواژه تنظیم کنید

برخی افراد استفاده را می بینند شناسه چهره یا Touch ID یک مرحله غیر ضروری در هنگام استفاده از iPhone است. آن افراد اشتباه می کنند. تعیین گذرواژه و استفاده از اثر انگشت یا اثر انگشت برای محافظت از همه داده های تلفن ، بخش مهمی از امنیت اطلاعات شخصی شما است. فقط به تمام اطلاعات تلفن خود فکر کنید: برنامه های بانکی ، مکالمات شخصی ، موقعیت خانه و محل کار ، مخاطبین ، ایمیل ها ، عکس ها … لیست بعدی.

آیا واقعاً می خواهید افراد غریبه به طور تصادفی وارد همه این موارد شوند؟

با روشن کردن دستگاه خود را ایمن کنید پیکربندی > شناسه چهره (یا شناسه لمسی) و رمز عبور و دستورات را دنبال کنید انگشت خود را اسکن کنید یا اجازه دهید Face ID شگفتی های خود را انجام دهد تجاری جزئی ناراحتی. و پس از چند روز ، مراحل اضافی به بخشی از برنامه روزانه شما تبدیل می شود و شما حتی متوجه آنها نمی شوید.

find-my-settings-iphone

بیش از یک کلید برای فعال کردن Find My وجود دارد که باید به آن توجه کنید.

تصاویر از جیسون سیپریانی / CNET

مطمئن شوید Find My iPhone روشن است

پس از تعیین گذرواژه ، Find if My My باز است را دوباره بررسی کنید. باید به صورت پیش فرض فعال باشد و باید نحوه خاموش کردن آن را بفهمید ، اما ایده خوبی است که یکبار آن را دوباره بررسی کنید.

در iPhone خود ، آن را روشن کنید پیکربندی برنامه و روی نام خود در بالای صفحه ضربه بزنید. بعد ، روی ضربه بزنید منو پیدا کن > iPhone من را پیدا کنیدبه مطمئن شوید دکمه کنار Find My iPhone روشن است و تا زمانی که آنجا هستید ، مطمئن شوید که دکمه در کنار آن روشن است شبکه من را پیدا کنید و ارسال مکان نهایی همینگونه بمان

به عنوان یک به روز رسانی شبکه ، Apple My Search Network مکان دستگاه هایی را که به عنوان گم شده علامت گذاری شده اند حذف می کند. به عنوان مثال ، اگر iPhone خود را گم کرده اید و در برنامه My Search گم شده است (بیشتر در کمتر از یک دقیقه) ، اپل از سرویس Find Me در iPad ، iPhone یا Mac شما برای پیدا کردن iPhone شما استفاده می کند ، حتی اگر به اینترنت متصل نیست صاحب دستگاه حتی اگر به شما در پیدا کردن دستگاه گمشده شما کمک کند ، نمی داند. من این ویژگی را در پوشش داده ام جزئیات بیشتر در اینجا وقتی برای اولین بار راه اندازی شد. هیچ دلیلی وجود ندارد که از این شبکه برای کمک به شما یا بیگانگان برای پیدا کردن یک دستگاه گم شده اپل استفاده نکنید.

برای ارائه نهایی ، خوب ، این یک توضیح خوب برای توضیح است. از آنجا که باتری شما رو به اتمام است ، به طور خودکار آخرین مکان خود را به Find My ارسال می کند تا در صورت خاموش شدن آن را بازیابی کنید. اگر دستگاه شما از iOS 15 استفاده می کند ، همچنان می توانید تلفن خود را پس از خاموش شدن ردیابی کنید ، اما فقط در iPhone های بعدی موجود است. بعداً در مورد آن بیشتر توضیح دهید.

از جدایی خانواده استفاده کنید

سرویس خانواده به اشتراک گذاری اپل نه تنها با صرف هزینه به خانواده شما اجازه می دهد برنامه های پولی را بر روی چندین دستگاه نصب کنند ، بلکه با Find My نیز ادغام می شود. با راه اندازی اشتراک خانواده، می توانید مکان همه دستگاه های پیوندی مرتبط با Apple ID اعضای خانواده را مشاهده کنید. به عبارت دیگر ، می توانید از یکی از اعضای خانواده بخواهید به محض اطلاع از گم شدن آیفون گمشده ، به دنبال آن بگردد.

عادت های خوب ایجاد کنید

بهترین راه برای ایمن نگه داشتن تلفن خود ، به ویژه هنگام سفر یا در منطقه ای ناآشنا ، این است که چشمان خود را بسته و هرگز آرام نگیرید. مراقب باش. هر چند خیلی مراقب باشید. تلفن خود را در جایی که هر کس می تواند آن را برداشته و سپس آن را بردارید ، ذخیره نکنید. اگر گوشی خود را گم کردید ، نگران نباشید! یک نفس عمیق بکشید و به یاد داشته باشید که از Find iPhone من استفاده کنید.

بازیابی آیفون گمشده خود: برنامه Find My Apps کلید است

هر دستگاه iOS دارای سرویس جستجوی اپل است ، که قبلاً iPhone من را جستجو کرده بود ، در تنظیمات سیستم آن تعبیه شده است. برنامه هایی که به Apple ID شما متصل شده و مدیریت می شوند. هنگامی که احساس می کنید تلفن شما گم شده است ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که در رایانه خود به icloud.com/find بروید ، برنامه Find My را در دستگاه دیگری از Apple که متعلق به شماست باز کنید یا یکی از اعضای گروه اشتراک گذاری خانواده خود از Find استفاده کند برنامه های من در یکی از دستگاه های Apple آنها. روش دیگر ، می توانید با ورود به سیستم Apple ID خود از برنامه My Find در دستگاه دیگر Apple استفاده کنید.

در صورت دسترسی به Find My از طریق یک وب سایت یا دستگاه شخص دیگری ، مهم است که به همان حساب iCloud متصل به iPhone گم شده وارد شوید. پس از ورود به سیستم ، روی آن کلیک کنید کلیه تجهیزات گزینه های موجود در بالای صفحه ، سپس تلفن خود را از لیست انتخاب کنید. نقشه ها به روز می شوند و شما را به مکان فعلی تلفن خود می برند. اگر دستگاه خاموش است ، آخرین مکان شناخته شده نمایش داده می شود.

هنگام نگاه کردن به مکان دستگاه ، از کارت در گوشه سمت راست بالای صفحه برای روشن کردن صدا استفاده کنید ، آن را روشن کنید الگوهای از دست دادن یا تلفن خود را از راه دور حذف کنید. یا در برنامه جستجوی من ، می توانید برای پیدا کردن همان گزینه به پایین پیمایش کنید و هر بار که دستگاهی آفلاین است اعلان ها را روشن کنید.

Lost-iphone.png

سایت Find Me پیگیری دستگاه گم شده اپل را برای شما آسان می کند.

تصاویر از جیسون سیپریانی / CNET

تلفن خود را پیدا نکرده اید؟ فراموشی فراموش شده را فعال کنید

اگر صدا را در iPhone خود روشن کرده اید و هنوز نمی توانید آن را پیدا کنید ، حالت گمشده را فعال کنید. اگر گذرواژه ای برای قفل کردن دستگاه خود دارید (می توانید ، درست است؟) ، از آن برای باز کردن قفل دستگاه و خاموش کردن Lost استفاده می شود. اگر مجموعه ای ندارید ، باید آن را ایجاد کنید. همچنین از شما خواسته می شود که شماره تلفن خود را وارد کرده و پیامی را که روی صفحه قفل نمایش داده می شود بپرسید تا بپرسید چه کسی دستگاه شما را در اختیار شما قرار می دهد.

وقتی فعال شد ، Lost forget دستگاه را قفل می کند ، از ظاهر شدن اعلان ها و پیام ها در صفحه قفل شما جلوگیری می کند و مکان تلفن را پیگیری می کند. این تلفن همچنان برای تماس های دریافتی و FaceTime زنگ می زند. این می تواند به شما کمک کند تلفن را در نزدیکی خود ردیابی کنید. یا شاید شما خوش شانس باشید و شخصی با تلفن به آن پاسخ دهد تا به شما کمک کند تا به شما بازگردد.

کارت های اعتباری و نقدی اضافه شده به Apple Pay ، همراه با شناسه های دانشجویی و گذرنامه های ذخیره شده در برنامه Wallet ، تا زمانی که نتوانید مجدداً به تلفن خود دسترسی پیدا کرده و وارد حساب iCloud خود شوید ، غیرفعال می شوند.

اگر تلفن خاموش و فراموش شده باشد ، هنگام راه اندازی مجدد تلفن ، از جمله محل فعلی آن ، به شما اطلاع داده می شود.

وقتی گوشی خود را بازیابی می کنید ، باید گذرواژه یا رمز عبوری را که هنگام فعال کردن Lost ایجاد کرده اید وارد کنید. سپس دوباره وارد حساب iCloud خود شوید تا به خدمات مورد علاقه Apple مانند Apple Pay دسترسی پیدا کنید.

حالت گمشده ، iphone-xr

وقتی حالت فراموش کردن آیفون فعال شود چه اتفاقی می افتد.

جیسون سیپریانی / CNET

آیفون گم شده یا دزدیده شده خود را حتی زمانی که خاموش است پیدا کنید

از اپل بروزرسانی IOS 15 یک به روزرسانی بزرگ برای Find My بیاورید که به شما امکان می دهد حتی زمانی که دستگاه خاموش است یا باتری تمام شده است آیفون گم شده خود را پیدا کنید. این ویژگی به طور خودکار کار می کند تا زمانی که Find My Network را در iPhone خود داشته باشید. این بدان معناست که مکان iPhone شما همچنان در Find Me در دستگاه دیگر شما و افراد گروه گروه به اشتراک گذاری خانواده شما ، چه تلفن روشن باشد چه غیرقابل مشاهده باشد.

با این حال ، این ویژگی فقط در iPhone موجود است آیفون 11 ، 12 یا 13 سلسله.

در اینجا به روز رسانی نحوه باز کردن شبکه جستجوی من آمده است: باز کنید پیکربندی روی iPhone خود منو کرده و روی جعبه نیز ضربه بزنید نام و عکس شمابه سپس کلیک کنید منو پیدا کن و انتخاب کنید iPhone من را پیدا کنیدبه سپس ، حتماً انتخاب کنید شبکه من را پیدا کنید باز کن.

هنگامی که این ویژگی فعال است ، هنگام خاموش شدن آیفون خود اعلانی را مشاهده خواهید کرد که می گوید: “iPhone را می توان پس از خاموش شدن پیدا کرد.” با لمس آن اعلان ، کادر اطلاعات دقیق تری ظاهر می شود.

ios-15-find-my-setting

در iOS 15 ، حتی وقتی دستگاه شما خاموش است ، می توانید آیفون گم شده خود را در Find My پیدا کنید.

تصاویری از Lisa Eadicicco / CNET

هر کاری می کنید ، با سارقان روبرو نشوید

اگر می توانید تلفن خود را به ساختمان یا آپارتمان ردیابی کنید ، با سارقانی که ممکن است خود به خود بیایند برخورد نکنید. با پلیس تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید. البته ، شما می خواهید تلفن خود را پس بگیرید ، اما رویارویی با یکدیگر و احتمالاً صدمه زدن ایده آل نیست.

با پلیس محلی خود تماس بگیرید و اجازه دهید این کار را انجام دهد.

با ارائه دهنده خدمات خود تماس بگیرید

اگر نمی توانید تلفن خود را پس بگیرید ، با ارائه دهنده خدمات خود تماس بگیرید و توضیح دهید که تلفن شما گم شده یا به سرقت رفته است. شرکت مخابراتی شماره بین المللی تلفن همراه دستگاه شما را پرچم گذاری می کند و در بیشتر موارد از کارکردن این شماره در شبکه جلوگیری می کند و باعث می شود دستگاه برای هیچکس بی فایده باشد.

به یاد داشته باشید که اگر سرویس خود را به حالت تعلیق درآورید ، میزان ردیابی تلفن خود را کاهش می دهید مگر اینکه به یک شبکه Wi-Fi شناخته شده متصل باشد یا یکی دیگر از اعضای شبکه جستجوی من در این نزدیکی رخ دهد. سرویس تعلیق کاری است که فقط باید بعد از اطمینان از عدم بازیابی تلفن انجام دهید.

طرح دعوی بیمه

درخواست Applecare

AppleCare Plus را برای آیفون گم شده مطالبه کنید.

تصاویر از جیسون سیپریانی / CNET

اگر AppleCare Plus شما دزدیده شده و گم شده است یا ماهانه هزینه بیمه دستگاه را از طریق شرکت مخابراتی خود پرداخت می کنید ، در اسرع وقت مراحل ادعا را آغاز کنید. برای تعویض تجهیزات ، باید برخی مدارک را پر کرده و مبلغی را کسر کنید.

برای شروع فرآیند تلفن های دارای AppleCare Plus با پوشش سرقت و ضرر ، از این وب سایت استفاده کنید. با ثبت ادعا ، iPhone شما حذف می شود و از استفاده دیگران جلوگیری می شود. شما باید تلفن خود را پس از ثبت شکایت پیدا کنید ، می توانید آن را لغو کنید. اما باید iPhone خود را ریست کنید.

برای شروع روند ادعا مستقیماً با ارائه دهنده خدمات خود تماس بگیرید.

پس از بازیابی آیفون گم شده خود ، چند دقیقه وقت بگذارید این 15 تنظیم را تغییر دهیدبه اگر هنوز با iOS 14 آشنا هستید ، شخصیت های مورد علاقه ما را بررسی کنیدبه ما واقعاً برخی را پیدا کردیم ویژگی های پنهانی که باید در مورد آنها بدانیدبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *