آنها از بازی با آرژانتین به عنوان تبلیغات برای گرفتن رای در مجمع فدراسیون استفاده کردند


به گزارش وانانیوز،

حسین شمس درباره شرایط تیم فوتسال ایران پس از لغو بازی با آرژانتین گفت: برای سفر به آرژانتین باید ۴۵ روز قبل از سفر برای دریافت ویزا و بلیت اقدام کنید اما مشخصا کاری انجام نشده است. دعوتنامه بازی مقابل آرژانتین از سوی کمیته فوتسال این کشور ارسال شد. در این بین برای فراخوان یک تیم، دبیرکل فدراسیون باید اقدام و قرارداد برگزاری مسابقه را ارسال کند. در قرارداد قید شده است که تیم در صورت لغو مسابقه چقدر باید پرداخت کند.

آنها از بازی با آرژانتین به عنوان تبلیغات برای کسب رای استفاده کردند
وی با اشاره به برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال در ۲۰ خرداد توضیح داد: دوستان می خواستند از بازی با آرژانتین به عنوان تبلیغاتی در انتظار مجمع فدراسیون فوتبال برای کسب رای استفاده کنند. روزی که گفتم ملی پوشان به جای آرژانتین به میدان آرژانتین می روند، اعلام کردند که این سفر مختل شده است. صحبت های مدیران فدراسیون فقط در مورد آنها صدق می کند و نمی دانم چه زمانی می رسد که آقایان بی گناهی خود را به گردن سیاست نیندازند.

تایلندی ها گفتند فدراسیون باید هزینه سفر تیم فوتسال را بپردازد
سرمربی سابق تیم ملی فوتسال درباره احتمال حضور ملی پوشان در تورنمنت ششم تایلند خاطرنشان کرد: نمایندگان فدراسیون از ملی پوشان می خواهند در مسابقات تایلند شرکت کنند و تایلندی ها اعلام کردند که فدراسیون باید هزینه ها را پرداخت کند. سفر. مدیران فدراسیون گفتند: پس چرا این هزینه را برای تیم ملی جوانان انجام ندادید؟ علی صانعی در آن زمان منتخب تیم جوانان بود و فردی محبوب به حساب می آید. بنابراین تیم او به صورت رایگان با او تماس گرفتند.

امیدوارم ایران در مسابقات تایلند شرکت کند
شمس حضور ایران در مسابقات تایلند را در هاله ای از بلاتکلیفی دانست و گفت: هر تیمی باید هزینه بلیت سفر را پرداخت کند. تایلندی ها هزینه سفر تیم جوانان به صانعی را پرداخت کردند و دلیلی برای این کار برای همه تیم ها وجود ندارد. امیدوارم این سفر انجام شود تا بازیکنان ۱۰ روز مانده به جام ملت های آسیا در یک تورنمنت معتبر شرکت کنند. تاکنون حضور تیم هایی از مراکش، فنلاند، ویتنام و تایلند در این مسابقات قطعی شده است.

سران فدراسیون دنبال استان خودشان و جای سخنگو هستند!
وی با بیان اینکه رئیس کمیسیون فوتسال درباره احتمال بازی با تیم ملی اسپانیا گفت: نمی دانم خیابانی به نام اسپانیا داریم یا نه! در زمان عباس ترابیان هفته ای یک بار به خارج از کشور می رفتیم اما الان مسئولان بین المللی فدراسیون حرکتی ندارند. بندگان خدا بیشتر به ولایت و سخنگویی خود مشغولند و دست به کارهای دیگر نمی زنند.

تغییر انتخابی تیم ملی بانوان و کاپیتان فوتسال در انتظار مجمع!
سرمربی سابق تیم فوتسال ایران در ادامه انتقاد از فدراسیون گفت: فکر می کنند اگر با سرمربی اسپانیایی تماس بگیرند، سفر قطعی می شود و به بازیکنان می گویند سوار هواپیما شوید! تا رای جمع کنند. در آن مسیر می بینیم که انتخاب کننده تیم ملی فوتبال بانوان و کاپیتان تیم ملی فوتسال به یکباره تغییر می کند!

اقدام مربیان تیم ملی برای هماهنگی بازی های دوستانه در دنیا بی سابقه است
شمس در پاسخ به این سوال که آیا هماهنگی مربیان تیم های فوتسال با مربیان سایر تیم های ملی درست است یا خیر، به تسنیم گفت: اگر مربیان سایر تیم های ملی این کار را انجام دهند، کار ما درست است. در دنیا چنین چیزی وجود ندارد و سرمربی تیم درخواست بازی تدارکاتی را به نفر اول کمیسیون فوتسال ارائه می کند. دپارتمان بین‌الملل نامه‌هایی را تهیه و برای دبیرکل فدراسیون ارسال می‌کند. نه اینکه توافقی حاصل نشده باشد. در این زمینه قوانینی وجود دارد که در مواقع احسان رعایت نمی شود.

فوتسال آسیا در آینده نزدیک نمی تواند کمر خود را صاف کند
وی گفت: فوتسال آسیا هم شرایط خوبی را تجربه نمی کند. نمی دانم فوتسال آسیا در آینده نزدیک بتواند کمرش را صاف کند.

امیدوارم مردم آمل از ما راضی باشند
کارشناس فوتسال کشورمان برای همکاری با لیگ برتر قند کاترین آمل گفت: مربی موفقی مثل رضا کردی داریم و امیدوارم به نتایج قابل قبولی برسیم تا مردم آمل از ما راضی باشند. من به عنوان مشاور مدیر اجرایی باشگاه قند کاترین کار می کنم.

انتهای پیام/